Pamela Anderson poslal Kim Kardashian Tento nabitý darček na Vianoce

Tento rok Pamela Anderson chce, aby Kim Kardashian mal teplú, rozmazanú dovolenku – bez presviedčania bez krutosti.

Podľa Strana šesť, Anderson, otvorený aktivista pre práva zvierat a čestný riaditeľ spoločnosti PETA, nedávno poslal Kardashianovi, známymu oceniteľovi kožušinovej módy, osobitne zaťažený vianočný darček. Spolu s obyčajným, koralovým náterom faux nug coat, ktorý navrhol ruský výrobca Only Me Eco Fu, Anderson obsahoval správu skutočnej hviezde, čo naznačuje, že považuje za prenasledovanie zvieracej srsti.

“Keď sme všetci premýšľali o novoročných uzneseniach, neberiete do úvahy zmysluplné, aby prestali nosiť kožušinu?” Píše sa v poznámke: “Budete nastavovať trendový, súcitný príklad”

TK
Raymond Hall / GC Images

Anderson, 50, pokračoval v odkaze niekoľkých významných módnych domoch, ktoré prestali používať zvieraciu kožušinu vo svojich dizajnoch, vrátane Gucci, Ralph Lauren, BCBG a ďalšie. “Kim, viem, že tvoji mladí fanúšikovia obdivujú teba a tvoju značku ešte viac, ak si kúpite kožušinu,” pokračuje list. “Dúfam, že vy a vaša rodina máte skvelú dovolenku!”

Kardashian na dárke neoznámila verejne, ale my budeme držať oči na jej Instagram pre pozorovanie jasného koralového plášťa!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map