Pan Pan Levi Miller oblečený ako Peter Pan Way predtým, než budete hrať na obrazovke na obrazovke

Pre Levi Millera, pristátie role Petra Pana bol splnený sen. 13-ročný austrálsky herec prevezme úlohu chlapca, ktorý odmietol vyrastať panvica, predchádza klasickému príbehu, ktorý v piatok zasiahne divadlá. Ale zatiaľ čo jeho postava chce navždy zostať chlapec, Miller sa už teší z jeho dospievania. “Bolo úžasné hrať si postavu, ktorú vie toľko ľudí,” povedal nedávno V štýle keď sme sa dostali na filmové scény. “Najmä preto, že každý vie aspoň o Petre Panovi.”

Miller je dlhoročným fanúšikom tejto postavy – a nie je to prvýkrát, čo sa dostal na obliekanie. “Keď som mal šesť alebo sedem rokov, urobil som túto rekonštrukciu charakteru, kde som čítal monológ od Petra Pána,” povedal. “Vstúpil som do kompletného oblečenia Peter Pan a urobil som malý odsek zo scenára – a skončil som tým, že som vyhral cenu za to.”

Aj keď to vyzerá, že sa pripravuje na túto úlohu celý svoj život, a odchádzajúci do Neverlandu na veľkej obrazovke bol pre Millera meničom hry. Na začiatku sa mu podarilo vystupovať spolu s niekoľkými veteránmi vrátane Hugha Jackmana, Rooneyho Mary a Garreta Hedlunda. “Bolo to s nimi skvelé,” povedal Miller. “Všetci boli takí krásní – a bolo to len potešenie.”

SÚVISIACE: Reese Witherspoon sa chystá hrať Tinker Bell v novom živom filme Peter Pan Movie

Keď nie je zobrazený chlapec, ktorý môže lietať na obrazovke, Miller stále dokáže udržať si zaneprázdnený. “Robím horolezectvo a tenis,” povedal. “Začal som sa učiť aj na gitaru, čo som naozaj chcel robiť.” Ďalší titul, ktorý Miller môže pridať do svojho životopisu? Model. On robil debut debaty v Ralph Lauren detskej módnej výstave v auguste, a on tiež hral v Polo Ralph Lauren je jeseň / zima 2015 detské oblečenie kampaň.

Želám si, aby noc nikdy nekončila … ❤️ #RLkids #Repost @ralphlauren · · · Catwalk Newfoundland: @levizmiller a jeho priateľka na dráhe Lucy sa baví na #RLKids módnej prehliadke dnes večer

Fotografie, ktorú vyslal Levi Miller (@levizmiller)

 

Ale nepočítajte s tým, že sa Miller stáva stálym prípravkom na móle v čo najkratšom čase. “Rozhodne som pevne spojil s Ralph Lauren, pretože som tam urobil toľko priateľov,” povedal. “Ale milujem byť herec – a myslím, že to je to, čo chcem byť.”

panvica hitov divadiel v piatok 9. októbra. Pozrite sa na príves nižšie.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 68

map