Paris Hilton je v láske a chce ti všetko povedať

Je to skoro 12 rokov, kedy Paris Hilton urobil svoj hudobný debut s “Stars Are Blind”. V týchto dňoch trávi viac času DJ-ing v najhorúcejších kluboch na Ibize a vo všeobecnosti je Paris Hilton, ako v nahrávacom štúdiu, ale každých pár rokov, vládnuca kráľovná prvotných aughty nás prekvapí tanečným hodným singlom. Včera nám darovala svoju prvú baladu: “Potrebujem ťa.”

To je pravda, milostná balada jednej a jedinej Paris Hilton, ktorá je veľmi vokálne zamilovaná. “Keď som na ňom pracoval, naozaj som to len písal z môjho srdca a premýšľal o tom, ako ma láska cíti,” hovorí 36-ročná, ktorá plánuje svoju svadbu k hercovi a modelu Chris Zylke V štýle. “Moje ďalšie skladby sa v podstate týkajú zábavy a odchodu, sú napísané viac zo skúseností v mojom živote, za kluby a pre ľudí, ktorí budú tancovať v klube, keď som DJ-ing. ja am budeš mať “potrebujem ťa” na nejaké tanečné remixy, aby som to mohol hrať na Ibize a počas môjho koncertu. “

SPRÁVY: Celebrity nosiť Juicy Couture

Paríž Hilton Music Video Countdown - Embed - 3
Zdvorilosť

Pre Hilton, odpustenie milostnej piesne na Valentína bolo nepríjemné. “Hudba je moja obrovská vášeň a teraz som len taká šťastná a zamilovaná,” ​​povedala. Ale pridajte ho aj do zoznamu videí v zime. Sprievodné hudobné video, ktoré režíruje Zylka, obsahuje Marilyn Monroe-vydávajúce Hilton sa krúti okolo na posteli s ružami, ako ona sa pokúša vyjadriť svoju nehynúce lásku na rôzne sviatky (je “veselý vo Vianoce”, “zajačik vo vašom veľkonočnom , “A” vaše navždy Valentine “, aby sme vymenovali niekoľko). “Chcel som vytvoriť veľmi nadčasovú pieseň, ktorú by ľudia mohli vychutnať po celý rok, a preto hovorím takmer o každej dovolenke,” povedala. “Myslím si, že sviatky sú tak zvláštne, takže som si naozaj chcel pieseň, ktorú by ľudia mohli hrať pre niekoho z nich.”

SÚVISIACE VIDEA: Paríž Hilton sa zapojil do najviac rozprávkového a hodného spôsobu

 

Prečítajte si celý náš rozhovor s Hiltonom, v ktorom sa pripravuje na svadobné plánovanie, oživenie Juicy Couture a obliekanie ako klon Kim K. pre kampaň Yeezyho.

O pár rokov späť by ste boli prekvapení, že ste si raz napísali milostnú pieseň? Áno! Toto je prvýkrát v mojom živote, ktoré som cítil takto. Predtým, keď som bol jediný alebo len nie tak šťastný, ako som teraz, nebolo by rozumné robiť takú pieseň.

V pieseň, ktorú spievate, “Ty si ma chce byť ženou, ktorú som vždy chcel byť.” Akú ženu by si povedala, že je? Kto som naozaj. Silná žena, ktorá sa cíti bezpečne a bezpečne a miluje – to je tá najlepšia možná verzia mňa, ktorú môžem byť. Nikdy som nebol vo vzťahu, kde som sa cítil tak bezpečný as niekým takým lojálnym, podporujúcim a oddaným. V podstate sa všetky moje sny stali skutočnosťou a zistil som, že ide o osobitnú osobu, s ktorou mám byť a nikdy sa nemusím obávať. Myslím, že v minulých vzťahoch sa musel obávať ľudí, ktorí nie sú lojálni, bola to ťažká vec. Keď nemáte strach a cítite sa tak bezpečne, môžete konečne byť sám sebou. Mám pocit, že som s ním veľmi rástol a ja sa posúvam k ďalšiemu kroku môjho života a založeniu rodiny. Cítim sa naozaj šťastný a požehnaný.

Nedávno ste v kampani v sezóne 6 Yeezy. Ako sa to stalo?? Môj tím dostal výzvu od tímu Yeezy. Povedali, že Kanye a jeho tvorivý tím chcú, aby som bol súčasťou novej kampane Yeezy, a potom prišli a pripravili ma. Nevedel som, aký je koncept – robím len obchodné hovory a môj telefón po celú dobu. Potom ste povedali: “Ste pripravení, poďme.” Pozrel som sa do zrkadla a bol som rád: “Ach, môj bože, vyzerám ako klon Kim!” Poslal som okamžite Kimovi obrázok a potom im vysvetlili pre mňa to bola tá kampaň; celá myšlienka bola, že všetky dievčatá sa obliekajú takto. Myslel som, že to bol génius. Obrázky sa ukázali krásne a všetky dievčatá vyzerali úžasne. Bolo veľmi cool, že sa jej všetky priateľky stretli.

Udržala si paruku Kim? Nie, ale myslím, že budem mať jeden zvyk. Bol to ten chlap Tokyo Stylez, ktorý vyrába úžasné parochne. Mám naozaj rád farbu – pripomína mi to Hra o tróny. Bol som veľmi, veľmi blondínka, ale teraz som bola tmavšia blondína, pretože je to zima. Takže to bolo návrat k tomu, keď som bola platinová blondína. Ale to poškodzuje vaše vlasy, takže parochne sú zábavnejšie.

KATEGORIE: Kate Hudson hovorí, že táto nočná rutina bola krása “Game Changer”

# YeezySeason6

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

V ostatných štýlových novinách bola minulý týždeň módna prehliadka Juicy Couture. Videl si to? Bol som na turné v Brazílii, vystupoval som na karneval a moje narodeniny, takže som prehliadol výstavu. Mal som ísť a ja som tak bummed mi to chýbalo, ale všimol som si všetko online a bol som taký dojem. [Creative Director] Jamie [Mizrahi] sa naozaj dostal na ďalšiu úroveň. Milujem, ako to nie sú len velúrové teplákové súpravy, ktoré som posadnutá, ale niektoré kusy majú aj flitre. Bolo to tak cool, ako ju skutočne vzala Juicy a urobila to vyzerala vysoko-módne, sexy, zábavné, elegantné a cool. Myslím, že to bolo úžasné posunutie Juicyovej, aby ju získala ako súčasť tímu, pretože je skvelá.

Takže dostane vašu známku súhlasu? Áno. Budem rád Juicy navždy.

Myslíte si, že začnete Juicy začleňovať do niektorých vašich svadobných aktivít, rovnako ako na svadobnú párty? To je roztomilý nápad! Mal by som mať pravdepodobne niečo urobiť pre bachelorette party ak budeme spať, ako roztomilé Juicy oblečenie s “družičkou” a “nevesta” na chrbte. Ďakujem za tento nápad – vlastne ich budem žiadať, aby to urobili.

súvisiace: BachelorettePeter Kraus zdieľa doterajšie lekcie, ktoré sa učil na výstave

Paríž Hilton Music Video Countdown - Embed - 1
Zdvorilosť

Váš zásnubný prsteň je nádherný – a obrovský. Má vás zvážiť?? [smiech] Ďakujem. Áno … keď mi prvýkrát navrhol a ja som ho nosil na lyžiach na kopci, bolo pre ňu ťažké vrátiť rukavice z dôvodu svojej veľkosti. Je to veľmi ťažké, ale nevadí mi to. Nie je to zlý problém! A je to tak nádherné a som na to tak hrdý. Ja som taký krúžok zamilovaný. Cítim sa ako najšťastnejšia dievčina na svete.

Aké to bolo mať svojho snúbenca, Chrisa, nasmerovať vaše nové hudobné video? Milujem pracovať s ním. Urobili sme toľko rôznych snímok od chvíle, keď sme spolu, a pomáha tiež natáčať a produkovať svoju show, ktorá sa čoskoro objaví. Milujem mať partnera v živote, ktorý je taký kreatívny a robiť prácu spolu. Maľujeme, fotografujeme, natáčame videá priamo v dome. Je to naozaj zábavné, len aby som mal niekoho, kto ma inšpiruje. Napriek tomu, že obaja máme rovnaké tempo, má aj inú atmosféru. Obaja sme počúvame jeden druhého a nakoniec milujeme vzájomné nápady a potom ich zlepšujeme. Milujem ho aj za kamerou, pretože sa celý úsmev usmieva. Som šťastná, skôr než mať cudzinca. Je to oveľa jednoduchšie, keď sa cítim dobre a vidíte to v mojich očiach ako som v láske, pretože sa na ne pozerám väčšinu času, keď strieľam.

SÚVISIACE: Je módny priemysel neúspech svojich modelov?

Epické nočné vystúpenie na @PoshClubOficial! �������� #BirthdayGirl

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Keď plánujete svadbu, myslíte si, či chcete alebo nechcete hrať svoju vlastnú hudbu? Určite “potrebujem ťa”, pretože je to taká romantická pieseň. A “Stars Are Blind”, samozrejme. Mám však veľa mojich priateľov, ktorí chcú dievčatá a umelcov, ktorí chcú hrať na svadbe, takže sa teraz snažím rozhodnúť, kto chcem hrať tam a svadobné šaty a umiestnenie. Je to veľa na plánovanie. Moja sestra a moja mama pomáhajú a sú s tým úžasné.

Kedy ste začali písať “Potrebujem ťa?” Pred chvíľou. Ale pred troma týždňami som ho dokončil v štúdiu a potom sme spolu s Chrisom pripravili video. Režíroval to, takže sme video natočili pred týždňom. Bolo to veľmi hektické a v redakcii, len sa snažíme pripraviť na Valentín, pretože sme boli na časovej kríze. Máme len týždeň, aby sme to všetko dohromady.

Paríž Hilton Music Video Countdown - Embed - 2
Zdvorilosť

Čo inšpirovalo koncept hudobného videa? Bola som veľmi inšpirovaná Marilyn Monroe a jej piesňou “Chcem byť milovaná tebou”. Videla som ju vo filme, a tak vznikla inšpirácia pre hudobné video – len preto, aby sa vytvorila pieseň, počúvajú to.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 30 =

map