Paris Hilton nosí Juicy Couture, vracia nás späť do roku 2003

Juicy Couture. Je to značka, ktorá dosiahla najvyššiu popularitu na začiatku roku 2000, kedy celebrity ako Britney Spears, Lindsay Lohan a možno najpozoruhodnejšie Paris Hilton nosili tie viacfarebné dvojdielne kombinézy, ako to bolo jediné, čo stojí za to, aby sa pokrylo ich telo. Výstava A: Tu je Paris v detskej modrej iterácii okolo roku 2008:

Paríž Hilton - Embed
PhotoNews International Inc./FilmMagic

Teraz je Juicy Couture späť a, chlapec, je to opäť v seriáli.

V stredu nedávno vymenovala kreatívna riaditeľka Jamie Mizrahi svoju kolekciu jari 2018. Kolekcia zahŕňala farebné záhradné šaty a oddelené háčkované figúrky, ale najvýraznejšie nás zapôsobilo príchod jedného hosťa: Paris Hilton (nižšie, s modelom Brandi Howe).

Paríž Hilton at Juicy Couture - Lead
Albert Urso / Getty

36-ročná dedička a podnikateľka včera do Rockefellerovho centra v novej interpretácii kombinézy, tentoraz sa objavujúca v žltej mikiny a krátkych krátkych šortkách, môžeme vidieť pár návštevníkov, ktorí budú mať na košeli v budúcom roku. Spárovala kúsky s hrebeňovým náušníkom, slnečnými okuliarmi pre mačky a okrúhlymi trblietavými čerpadlami vhodnými pre Popolučku alebo Dorothyho.

Jej najväčší doplnok? Diamond Baby, jej rozkošná šteňa, ktorá má viac stúpencov z Instagramu, o ktorých by sme niekedy snívali.

@Galore ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Diamond Baby (@ diamondbabyx)

SÚVISIACE: Paris Hilton ospravedlňuje po Trump Sexuálne obťažovanie Komentáre Choďte virálne

Juicy je späť – a Hilton je horúci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 58

map