Paris Hilton práve prežila tehotnú sestru Nicky Most Pinterest-Worthy Baby Sprcha

Dieťa sa varí pre Nickyho Hiltona.

Ako hotelová dedička očakáva príchod svojho balíčka radosti, sestra Paríž a matka Kathy boli po ruke, aby hodili očakávanú mama najväčší detská sprcha v utorok.

Po návšteve dcéry Lily Grace s manželom Jamesom Rothschildom vlani v júli 34-ročná žena údajne čaká na to, aby tentokrát našla pohlavie svojho dieťaťa. A tábor Bel Air, Kalifornia, ponúkol hosťom ružové aj modré koláče.

Moja mama @KathyHilton je najlepší dekoratér! ������������ #NickysBabyShower

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Staršia sestra Paríž – ktorá si popoludní obliekla ružovú a bielu šatku, ktorá si popoludní obliekla ružové cukríky – odniesla spoločnosť Instagram, aby zdieľala fotografie z podujatia, keď prišli hostia ako Kyle Richards a Bethenny Frankel oblečený do záhradného tematika.

Oslávte nové dieťa pomocou #Squad. ������������������ #NickysBabyShower

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Momentka sa má udržiavať s farebnou schémou strany tým, že ju kompenzuje s modrým potlačeným materským šiatom a tyrkysovými náušnicami, zatiaľ čo dieťa Lily udržiavala veci neutrálne v žltom potlačenom pyžame.

#NickysBabyShower ��������������������

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

TÝKAJÚCA: Tehotná Nicky Hilton a jej matka Kathy urobia najzábavnejší pár

Vedľa sláčikového mliečneho koláča, ženy Hilton tiež nastavili jasný jedálenský stôl s množstvom zdobiteľných farebných macaroni ovocných koláčov ako aj prstových sendvičov a ružovej limonády.

V súlade s dovolenkovým duchom bol ružový vianočný strom ohromujúcim doplnkom kvetinových kytiek a sviečok, ktoré zdobili prostredie.

Nechajte odpočítavanie začať!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 36

map