Paris Hilton stratila 2 milióny dolárov zásnubný prsteň

Keď sa Paris Hilton začiatkom tohto roka zapojila do snúbenca Chris Zylky, návrh mal všetky znaky rozprávky – perfektný okamih, malebné prostredie a samozrejme aj oveľa diskutovaný snubný prsteň s výškou 2 milióny dolárov.

S takým jasným prskavom na ruke je to ťažké ju nechať ujsť, ale Hilton mal strach v skorých ranných hodinách v piatok ráno, keď odtrhol prst, keď tancovala v klube v Miami. Obrovský 20-karátový prsteň zmizol, keď hrávali britskí DJs Above & Beyond v klube Mana Wynwood, ktorá pochopiteľne hodila jej party do hľadania šialenstvo. 

Potvrdil zástupca PR spoločnosti Hilton V štýle že Hilton stratil prsteň, ale našťastie príbeh má šťastný koniec.

Paríž Hilton ring stolen - Lead
Paris Hilton / Instagram

“Príbeh je pravdivý, stratila ho a našla ju!” povedali. Hilton sa tweeted o udalostiach neskôr, uvedenie toho, čo sa stalo v jej vlastných slovách.

“Krúžok bol taký ťažký a veľký, že keď som tancoval, doslova mi odletol prst do ľadového vedra pár stôp.” “Ďakujem, že Boh mi nejakým zázrakom našiel, že to niekto iný urobil a s najväčšou pravdepodobnosťou by sa nevrátil Mám tak šťastie! ” 

Správy boli pôvodne hlásené Strana šesť, ktorý podrobne popisoval stratu a následné rozsiahle vyhľadávanie v oblasti VIP klubu. Vyhľadávanie nebolo márne. Zistili, že prsteň v kocke na ľad má dva stoly, takže je všetko dobre, že končí dobre. 

SÚVISIACE: Paris Hilton je v láske a chce vám všetko povedať

Nad a za hranicami, britskí DJi, ktorí hrali túto noc, poslali Hiltonu aj po tom, ako sa situácia zotavila, sladká správa.

Dúfajme, že 24-hodinová bezpečnostná služba Hilton, ktorú si najala, aby ochránila jej prsteň, sa naň bude ďalej pozerať. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 76

map