Paris Hilton už vie, či chce deti so snúbenicou Chris Zylkou

Osem týždňov po príchode druhej dcéry sestry Nicky, Theodora “Teddy” Marilyn, Paris Hilton oficiálne má deti na mozgu. 

Vzhľadom na jej nedávne zapojenie do zvyšky hviezda Chris Zylka v spojení so svojou sestrou rozkošným novým prírastkom, bývalá hviezda reality pripúšťa, že teraz má prípad “detskej zimnice” a teší sa na založenie vlastnej rodiny jeden deň. Zatiaľ čo sa objavíte na Čierny panter screening v N.Y.C. v utorok si Hilton vzbudila pocit, že sa jej vzhľad podobného súrodenca vrátil späť po tehotenstve pri rozhovore s ET.

“To doslova nemôžete povedať,” tlieskala mladšej sestre, ktorá povedala publikácii: “[Teddy je] dobrá. Je veľmi malá. Je to osem týždňov. “

Coping na záchvat “detskej horúčky”, slávny socialite vtipkoval, “To mi dáva nádej, pretože viem, že má úžasné gény, beží v rodine, takže sa nebudem musieť obávať.”

Hoci DJ odhalil, že sa zameriava výhradne na plánovanie svadieb, v minulosti mala svoj podiel na opatrovateľskej starostlivosti ako hrdá teta k najstaršej dcére Nickyho, Lily-Grace Victoria.

Chýba mi lil snow bunny Lily-Grace. ������ #AntParis

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Rozkošný tot je častým prípravkom na krmivo spoločnosti Hilton v spoločnosti Instagram, pričom 36-ročná mladá žena odráža: “Nemôžem sa dočkať, kým sa jeden deň zdvojnásobí svojim vlastným lilom …”

Nemôžem čakať na dvojča s vlastným lil mini mi jeden deň … ������

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Ostatné príspevky v sociálnych médiách ukazujú, že teta Paříž spája s Lily-Grace nad ich vzájomnou láskou k všetkým veciam ružovej, rovnako ako Hilton prepracovanie 1-rok-starý pre svoje veľké sesterské povinnosti pred Teddy príchodom.

Lily-Grace a ja máme rovnakú chuť v aute. ��

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Lily-Grace a ja sme sa rozhodli, ktorá bábika, aby jej nové dieťa sis. ����♀️���� #BigSistersClub

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Takže v láske s mojím lil anjelom dieťaťom Lily-Grace. ������ #AntParis

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

Ak sú tanečné zručnosti Hiltonho nejakým náznakom jej budúcnosti v materstve, bude to skvelá matka jedného dňa – dúfajme, že čoskoro!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map