Pat McGrath prináša najluxusnejší balzam na pery, ktorý sme kedy navštívili

A 2018 je už na úžasný štart. Pat McGrath počul tvoje smutné zimné výkriky z popraskaných, suchých, šupinatých pier a ona išla dopredu a riešila problém s jej prvým balzam na pery. Ale nie je to len akýkoľvek hydratačný balzam v trubici – Lip Fetish je tak legendárny ako sám make-up artist.

Bezfarebná, bohatá na antioxidanty a anti-agingová formulácia chráni, vyživuje, zmäkčuje a hydratuje vaše pery a zároveň dodáva jemný, orosený lesk.

SÚVISIACE: Jedna fľaša tohto séra proti starnutiu sa predáva každú minútu po celom svete

peru fetish
Zdvorilosť

“Opravuje, obnovuje a doplňuje pery, udržiava ich zmyselne hladké a necháva ich s rosným, svietivým povrchom,” povedal McGrath v tlačovej správe. “Už minulý rok som používal Lip Fetish na set, na mieste a na pristávacej dráhe – od pánskej až po couture – a to je LEGENDÁRNA!”

LIP FETISH ⚡️⚡️⚡️ EKONIKÁLNE NEZÁKONNÝ ������ Zapuzdrený v nádhernej bielej lakovanej guľke #patmcgrathlabs #LipFetish dodáva úchvatné pery naplnené anti-aging a antioxidantmi; zvlhčuje, chráni a nasadzuje vaše pery tak, ako sa taví do každej krivky, čo dodáva luxusne ľahký, hodvábne hladký pocit a jemný jemný lesk. Príjemne božský balzam je lákavé tajomstvo vraha bozk ������ LIP FETISH je k dispozícii na PATMcGRATH.COM 4. januára 2018 na NOON EASTERN. Zaregistrujte sa na skorý prístup!

Príspevok, ktorý zdieľa Pat McGrath (@patmcgrathreal)

 

VIDEO: 5 spôsobov, ako zlepšiť vaše riasy

To môže byť tiež použitý na predné pery pred použitím tradičnej rúž – možno dokonca McGrath je MatteTrance. Rúž je umiestnená v bielom lakovom vyhotovení podpisových guliek umelca.

Balzón bude oficiálnym debutom 4. januára za 38 dolárov, výhradne na PatMcGrath.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map