Penélope Cruz Nails the Crime Story Premiéra Červený koberec uprostred rozporov s rodinou Versace

Obsadenie nadchádzajúcej show FX Atentát na Gianni Versace: Americký kriminálny príbeh udržuje ich pohode napriek trochu drámu.

V utorok sa Penélope Cruz pripojil k Darrenovi Crissovi, Edgarovi Ramirezovi a Rickymu Martinovi na hollywoodskej premiére najnovšej produkcie Ryana Murphyho, ktorá sa zameriava na život a smrť zosnulého dizajnéra Gianni Versace.

americký Crime Story Premiere
Jon Kopaloff / Getty Images

Napriek skutočnosti, že rodina Versace veľmi jasne uviedla, že nie sú fanúšikmi show, nazvali ju “fiktívnou prácou” – Cruz, ktorá vykresľuje Donatellu Versaceovú a obsadenie sa na červenom koberci zdalo pokojné. Zaujímavé je však, že sa obrátila na Stellu McCartneyovú a nie na Versace pre svoj večerný súbor: hlboko červené halterneckové šaty.

Penelope Cruz American Crime Story
Jon Kopaloff / Getty Images

Poďakovala McCartneymu za Instagram.

Ďakujem môjmu krásnemu nadšencovi kamarátke @stellamccartney za to, že si tento úžasný šaty pre mňa ❤️Mil gracias mi superwoman @ stellamccartney por esta maravilla de vestido.

Príspevok, ktorý zdieľa Penélope Cruz (@penelopecruzoficial)

Vo vyhlásení tohto týždňa sa rodina Versaceových oddelila od show.

“Rodina Versace neoprávnila, ani sa v budúcich televíznych seriáloch nezaoberala smrťou pána Gianni Versace”, povedala značka. “Keďže Versace neoprávňovala knihu, na ktorej je čiastočne založená, ani sa nezúčastnila na písaní scenára, mala by sa táto televízna séria považovať iba za beletriu.”

SÚVISIACE S DANOU: Penélope Cruz Donatella Versace’s Doppelgänger in Kriminálny príbeh fotografie

FX a tí za koncertom použili Maureen Orth’s Vulgárne láskavosti ako základ série, a tiež stál svojou produkciou vo vyhlásení.

“Rovnako ako originál Americký kriminálny príbeh séria Ľudia vs. OJ Simpson, ktorý bol založený na bestselleri Jeffreyho Toobina Útek jeho života, FX follow-up Atentát na Gianni Versace je založená na značne preverených a overených bestselleroch spoločnosti Maureen Orth Vulgárne láskavosti, ktorý skúmal skutočný životný zločinný kriminálny prípad Andrewa Cunanana. Stojíme za starostlivým informovaním pani Orthovej. “

Chyť premiéru Atentát na Gianni Versace: Americký kriminálny príbeh 17. januára o 10.00 hod. ET na Fox.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 8

map