Pinkova dcéra Willow sa stretla s Rihannou na Grammy a nemohla byť šťastnejšia

Ukázalo sa, že dcéra Beyoncé a Jay-Z Blue Ivy nebola jediná celebrita mini-me s miestom v zozname hostí Grammys.

Zatiaľ čo Pinkova dcéra, Willow, mohla nazývať jednu z najväčších talentov v priemysle svojej matky, šesťročná nemôže pomôcť, ale mala veľký fangirl moment, keď zaznamenala úvod s jedným z jej idolov.

Nosiaca svetlo šedé tylové šaty s perutým tutu a zodpovedajúcimi bielymi ružami, excentívne batoľa vyzařovalo, keď sa rozprávala s Rihannou v zákulisí na ukážkach hudobných ocenení – chvíľku fanúšik Pink zachytil na ňom Instagram.

TK
Nicholas Hunt / Getty

“Sny sa stanú skutočnosťou. Moja dcéra žije pre túto ženu. Takže aj ja, “hitmaker” Čo sa o nás “zhromaždil pozdĺž záberu páru objímaného počas prestávky.

Sny sa stanú skutočnosťou. Moja dcéra žije pre túto ženu. Tak aj ja.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou P! NK (@pink)

Manželka Carey Hart tiež odišla do Instagramu, aby sa podelila o vzrušujúci moment so sladkým odkazom pre manželku, potom čo stratila ocenenie Best Pop Solo Performance Ed Sheeran.

“Myslela som si, že mama @pink mala v noci Grammy vo vrecku, ale nestalo sa to, ale urobila si večer veľmi peknú pre Willza!” on napísal popri snap hitmaker “Divoké myšlienky” kľačiaci vedľa duo matka a dcéra.

Myslel som si, že mama @pink mala v noci Grammy vo vrecku, ale nestalo sa to. Ale urobila si večer veľmi pekné pre Willza! Willz je už dávno fanúšikom @ badgalririho a mama si pre ňu zaslala intro. Hlavné body momente dnes večer.

Príspevok, ktorý zdieľa Carey Hart (@hartluck)

Ten uzavrel dotyčný príspevok: “Willz je fanúšikom @ badgalriri na dlhú dobu, a mama dostala úvod pre ňu. Hlavné body mama dnes večer. “

Najdôležitejšie momencie, skutočne!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 70

map