Pippa Middleton a Kráľovská svadba Party používajú Bobbi Brown kozmetiku!

Je to oficiálne: členovia svadobnej strany Kate Middleton použili produkty Bobbi Brown! “Sme hrdí na to, že potvrdíme, že Bobbi Brown Cosmetics makeup artist Hannah Martin za predpokladu, že pomôcť prispieť k makeupu členom svadobnej strany za kráľovskú svadbu, “potvrdila značka vo vyhlásení, ktoré vydala na Facebooku tento víkend. “Chceme rešpektovať súkromie všetkých zainteresovaných strán, a preto nebudeme uverejňovať ďalšie podrobnosti.” Vedeli sme, že Middleton bol fanúšikom značky, ako to bolo hlásené, že ona šla kúpiť kozmetiku a bol s vyučovaním make-up z Arabella Preston pred jej veľkým dňom. Zatiaľ nie je ani slovo o tom, či Middleton sama používala produkty na jej svadbu, ale ak máte túži skúsiť niečo podobné, Bobbi Brown uvoľnil tvárovú tabuľku nad ľavou stranou, poskytujúc podrobné pokyny o tom, ako môžete vytvoriť vzhľad inšpirovaný kráľovskou svadbou.

VIAC• Kate Middleton svadobné vlasy a make-up • Kde nájsť Pippa Middleton to topánky • Kráľovské svadobné Svadobné Party Pics

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 25 = 31

map