Píseň, ktorú som zopakoval: “Let It Go” od James Bay

Vyznanie: Mám vec pre chlapcov, ktorí hrajú na gitaru. Strávil som viac hodín, než môžem počítať nekonečne počúvať hudobníkov ako John Mayer, Ed Sheeran a Hozier, a zoznam by naozaj mohol pokračovať. Takže v podstate, ak spadajú do kategórie spevák a skladateľ, je pravdepodobné, že som ich počúval (a zopakoval ich skladbu), čo ma vedie do James Bay.

Na zozname Spotify “New Music Tuesday”, ktoré sa konalo minulý rok, som objavil tohto britského croonera a jeho úžasne chytľavý singel “Let It Go”. Už je to takmer deväť mesiacov od chvíle, keď som prvýkrát začal počúvať túto skladbu, album Chaos a pokoj Stateside a nový hudobný videoklip piesne, začal som ešte raz počúvať skladbu. Čo mi najprv zachytilo ucho a stále robí, je úplná vážnosť, v ktorej spieva. Vďaka svojim vizuálnym textom môžete cítiť a takmer vidieť srdcervúť:

“Zvykol som si rozpoznať sám seba Je to zábavné, ako sa zmenia úvahy Keď sa stávame niečím iným, myslím, že je čas odísť”

SO SÚVISIACE: Song I Have On Opakovať: “Noc Josh Tillman prišiel do našej Apt.”

Ale dôvod, prečo je táto skladba na kontinuálnej slučke pre mňa, nie je len o textoch – jeho oduševnený hlas ma nechá prísť späť viac. Spôsob, akým spieva, je úprimný, niečo, čo chýba u podobných umelcov. Stručne povedané, mohol som celý deň počúvať jeho nové album a myslím si, že sa vám to bude páčiť. Pozrite sa na nižšie uvedenú skladbu, a ak ju máte radi, pokračujte v časti “Ak chcete byť v láske” a “Držte sa späť v rieke”.

 SÚVISIACE: Brandon Flowers na Jamming s Haim a prečo nenávidí oblečenie na scéne

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 − 75 =

map