Píseň, ktorú som zopakoval: “Lie na mňa” od Milo Greene

Pred týmto rokom som nikdy nepočul o Milovi Greene. A aj keď má kapela podstatnú Wikipédiu, pôvodne som bola skeptická, že som začlenil do mojich Spotifyovho otáčania ešte iný obscénne nazvaný indie súbor. To je až kým neviem “Lie na mňa”. Synth-heavy, áno, ale jeho chytľavá melódia a pulzujúci beat robia takmer nemožné sedieť stále pri počúvaní a znamenajú rýchle odklon od ľudových melódií, ktoré predtým vyplienili svojim vlastným titulom debutu v roku 2012 (rozhodol som sa urobiť nejaké rekonštrukcie neskôr). Tu je to, čo viem teraz: Los Angeles-založil quintet sa v podstate rebranded sám za svoje najnovšie album, ovládanie ($ 8, iTunes), tým, že poklepal na producenta Jesse Shatkin, ktorý vytvoril zvuk Sia, Foster The People a Ellie Goulding..

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Váš prvý pohľad na latinskú superstar Thalia Sodi’s Line pre Macy’s

Ale to, čo mám najviac rád o “Lie na mňa”, okrem perfektne ostrého 80-ročného hudobného videa nakrúcaného v sérii neonových farebných detailov, je jeho infekčný chorus, perfektne vložený medzi ozvučujúce akordy na gitaru:

“A chcete to, čo nikdy nebudem

Nemôžeš mi len klamať? Len klam mi

To, čo chcete, je mimo môjho dosahu. “

To, spolu s perfektne vykonanou bubnovou sekvenciou na konci, je zdvorilosť Joey Waronkerovej (Beck a R.E.M.), čo robí Milo Greene zvukom ako diskotéka Grimesa, MS MR a The Cure. A práve preto sa táto pieseň opakuje.

SO SÚVISIACE: Song I Have On Opakovať: “Noc Josh Tillman prišiel do našej Apt.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 + = 81

map