Po vyrastaní obočia o 5 rokov som sa rozhodol získať rozšírenie o Brow

Všetci vieme o ceruzkách na obočie a súpravách, ktoré vám umožňujú odtieniť v rozptýlených obočiach, ale každodenné tréningy na vlasy nie sú zábavné. Našťastie existuje spôsob, ako prirodzene zahustiť obočie bez každodenného hádania: Blink Brow Bar na Saks Fifth Avenue, ktorý ponúka liečbu Build-a-Brow. Metóda je podobná rozšíreniu rias a bol som fascinovaný, keď som počul, že výsledky môžu trvať až šesť týždňov.

Strávil som si obočie po dobu piatich rokov a nebol som úspešný v tom, že som vyrazil na okraji la Cara Delevingne, keď som sa rozhodol vyskúšať rozšírenie obočia. Zariadenia Build-a-Brow začínajú na 120 dolárov, ale rýchly posun smerom nadol v kanáli Instagram značky naznačuje, že by to mohlo stáť za to. Po prvé, moje obočie boli zafarbené farbivom, ktoré je menej tvrdé než chemikálie v štandardných farbiacich výrobkoch. Potom boli všetky moje túlavé chĺpky odstránené metódou závitov pomocou 100% bavlny.

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o mikrobladení vašich obočiach

Expert na obočí Sabah Feroz vysvetlil, že celá sada obočia obsahuje 100 až 150 chĺpkov, ale keďže moje obočie neboli extrémne tenké, pridala len polovicu setu na každé čelo.

Každý prameň je neuveriteľne ľahký a ani som nemohol cítiť, akoby boli pripevnené malé vlasy. Keď som sa pýtal, aby som videl, ako vyzerajú, bolo pre mňa ťažké odhaliť hodvábne vlákno na špičke pinzety Ferozovej. Krehké vlákno mi pripomenulo tie skoro nezistiteľné chĺpky, ktoré sa zvyčajne nachádzajú na lícach. Potom, čo pečlivo umiestnila každé individuálne rozšírenie do pozície, som sa posadila, aby som sa pozrela do zrkadla prvýkrát a bola úplne šokovaná.

obočie Extensions EMBED
Sarah Balch pre InStyle.com

Ako môžete vidieť na predtým, moje obočie neboli hrozne tenké, ale chvost prakticky neexistoval – a tak bol aj tvar. Aplikácia Build-a-Brow vyplnila dierky v obočiach a vytvorila bezchybný, ale prirodzený oblúk. A bez ohľadu na to, ako dlho som sa pozeral na moju tvár v zrkadle, nedokázal som odhaliť rozdiel medzi rozšíreniami a vlastnými vlasmi.

Neberte slovo za to. Pozrite sa na video nižšie, ktoré ukazuje, ako sa každé rozšírenie bezproblémovo spája s prírodnými vlasmi.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map