Počkajme to pre dievčatá! Axe rozširuje svoju ženskú líniu s telovým umývaním

Axe nie je len pre chlapcov! Po spustení deodorantu pre ženy v minulom roku značka pre starostlivosť o telo rozširuje svoju ženskú zostavu o dva sprchové gély s čerstvým voňavým účinkom. Jasná ružová anarchia pre ňu ($ 4, axe.com pre lokality) zmieša kruté poznámky ako čierne ríbezle, ruže a kokosový orech, zatiaľ čo oranžová Anarchia II For Her ($ 4, axe.com pre miesta) sa primerane dopúšťa chyby na citrusovom konci spektrum, miešanie mandarín s jablkom a jasmínom. Hoci sa výrobky zvyčajne nachádzajú v kúpeľniach našich bratov a milencov, myslíme si, že duo robí vítaný doplnok k našim telocvičným vreckám a milujeme čisté a letné vône každého z nich. Chceme vedieť, použili by ste ich? Odpoveď v našej ankete nižšie!

ĎALŠIE: • Vyhrajte výlet do kozmického priestoru so sekerou • 10 spôsobov, ako vymazať poškodenie slnka • Von Miller na jeho obľúbené sekerové produkty

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map