Polar Vortex Beauty: Tu je návod, ako udržať váš make-up od trenia na vašom bundy Puffer

Uprostred polárneho víru, zachovanie vzhľadu dohromady môže byť celkom bojom – ak sa nezdržiavame snažiť sa zistiť, ako nevyzerať ako Michelin Man v puškoej saku, zvyčajne nás nájdete drez, pokúšame sa vyčistiť základy a bronzové pruhy z tohto plášťa. Po prvé, ak ste práve dostali svoj kabát späť od čistiarní, pridajte vrstvu vodu odpudzujúce sprej na golier ako preventívne opatrenie. Milujeme REI verziu ($ 10; rei.com), ktorá vytvára nepriepustnú bariéru medzi kabátom a vonkajšími prvkami, čo vám umožní ľahko vymazať nečakané známky. Hoci vaša počiatočná reakcia s make-upom môže byť na slather na ťažké nátery základov, aby tomu zabránil, nedosiahnite pre vaše miešanie huba ešte. Vymieňanie ťažkého prevedenia pre ľahké vrstvy je vašou najlepšou stávkou na udržanie vášho make-upu na tvári a mimo šatky. Trik, ktorý je odolný proti rozmazaniu, je všetko v technike vrstvenia a nastavenia, takže po aplikácii vášho obľúbeného zvlhčovača odporúčame nasledovať nasledujúci náter ako Smashbox novinka Photo Finish Primer Water ($ 32, sephora.com). make-up miesto na priľnutie, pri zachovaní hydratovanej pokožky proti zimným prvkom.

SÚVISIACE: Najlepšie konturové súpravy pre každú úroveň zručností

Keď je vaša pokožka zvlhčená, váš make-up má tendenciu vyzerat lepšie, nehovoriac o tom, že zostane na mieste oveľa dlhšie. Preto sme si vymenili našu tradičnú základňu za záchranu pokožky Bare Minerals ($ 29, nordstrom.com). Výživná gélová krémová forma pôsobí ako vysoká sklenka vody pre vašu pleť pri poskytovaní proste dostatočné pokrytie. Akonáhle je vaša základňa na mieste, postupujte s korektorom nad oblasťami, ktoré potrebujú trochu ďalšiu lásku, aplikujte červenú farbu a kontúrovanie v prípade potreby, potom všetko nastavte štetkou namočenou v silnom prášku. Naším súčasným favoritom je Tarte’s Smooth Operator Tinted Finishing Powder (34 dolárov, tartecosmetics.com). K dispozícii v štyroch zmiešaných odtieňoch, výrobok udržiava make-up pod posunom, s matným povrchom, ktorý sa nezastaví. Pri zvláštnom poistení aplikujte hmlovinu nastavenia spreja, aby ste všetko zaistili. Urban Decay’s All Nighter ($ 30, ulta.com) je už dlho našou obľúbenou verziou a verte nám, že žije až po celú humbuk. Inovatívny vzorec v skutočnosti riadi teplotu vášho make-upu, čo znamená, že sa nebude skĺznuť, keď ste hádzali cez mrazivú vetrom. Teraz, ak by sme mohli rozšíriť len aspekt kontroly teploty na okolité kráľovstvo okolo nás…

SÚVISIACE: Prečo potrebujete čistiaci prostriedok na tvár v koži

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 9 = 17

map