Pomoc pri zmene sveta Jedna dobrá listina (a korálka) naraz

Mária Fisher strávila mnoho rokov ako osobitný predstaviteľ Organizácie Spojených národov, cestuje po svete a pracuje na pomoc tým, ktorí sú najviac postihnutí chudobou, násilím a AIDS. Partnerstvo so zraniteľnými ženami v Afrike a na celom svete za posledné desaťročie navrhlo spoločnosť Fisher šperky zo strany žien, aby im pomohla získať dôstojné živobytie. Jej posledný projekt? Vytvorte 100 náramok s dobrými skutkami, aby ste podporili medzinárodné hnutie za pozitívne zmeny. Náramok, ktorý je dodávaný v rôznych farbách, je zároveň výzva robiť dobré skutky a stratégiu na posilnenie postavenia žien a spustila celosvetový pohyb 100 dobrých skutkov.

Ručne vyrobený z jemného pleteného nylonu a unikátnych sklenených korálkov vám pripomenie pomoc ostatným v núdzi, aj keď to nie je pre vás výhodné. Pokaždé, keď vykonávate dobrú skutku, posuňte prsteň jeden krúžok bližšie k tlačidlu “1GD”, až kým nebude dokončených 100 dobrých skutkov. “Dobrá skutka” znamená, že ste odišiel z vašej cesty, aby ste niekomu pomohli, a len to, či zostane anonymné. Náramok slúži ako pripomenutie, že ju zaplatí dopredu a už našiel veľvyslancov v celebritách ako Katie Holmes a Naomi Watts.

Kolekcia náramkov je k dispozícii teraz, práve včas na medzinárodný deň dobrých činov 9. marca, udalosť, ktorá oslavuje láskavosť v celosvetovom meradle. Najlepšia časť? 100% výnosov z predaja sa reinvestuje do programu 100 dobrých skutkov a môžete si vybrať jednu za 30 dolárov na 100gooddeeds.org.

Chcete viac položiek, ktoré môžete nakupovať za dobrú príčinu? Pozrite sa na všetky produkty so zámerom, ktorý máme radi!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 95

map