Použite tento trik od kaderníka celebrít Jen Atkin, a nikdy sa nebudete zaoberať s Flyaways znova

BAW Jen Atkin
Andreas Branch / Variety / REX / Shutterstock

Angelique Serrano

20. marca 2018 @ 9:00 hod

“Instagram zmenil môj život,” hovorí kaderník Jen Atkin. “Bol som jedným z prvých profesionálov, ktorí sa museli obťažovať všetkými a žiadali o selfie [ukázať] moju prácu. Nikdy som sa nestaral o to. “

Ďakujem za to: Teraz, viac ako 5 000 záberov a 2,2 milióna nasledovníkov Instagram neskôr, Atkin má fan klub, ktorý zahŕňa Bella Hadid, Chrissy Teigen a viac ako jeden Kardashian, plus divoko úspešnú produktovú líniu Ouai (vyslovená “cesta” ), nápady, ktoré prinášala na sociálnych médiách. “Prvým, čo bolo pre mňa, bol vždy ten dialóg s mojimi nasledovníkmi.”

SÚVISIACE: Toto je šaty Alexa Chung chcete byť pohřbený v

Donato Sardella / Getty Images

Pred niekoľkými rokmi, na koni tých bez námahy vyzerajúcich vĺn, o ktorých bola známa pre vytváranie, “dostávalo som ponuky od značiek, ktoré by som predtým zomrel, aby som si s nimi hovoril,” hovorí. Vedúci predstavitelia “boli väčšinou chlapci, ktorí hovorili:” Chceme, aby ste si zobrali 15 minút do kariéry. “Bolo to tak zbožné. To ma presvedčilo, aby som vytvoril ženskú značku. “V roku 2016 Ouai odišiel na Sephoru s kvetinovými vôňami, ktoré sa stali bezprostrednou návnadou na vlasy cool-girl.

Ale to nebolo vždy plán. “Vyrastal som ako zvláštny človek v konzervatívnej domácnosti Mormonov. Mám rád popovú kultúru, MTV a akýkoľvek 80-tyčný film so scenárom človeka. “Vysoká škola Atkin prechádzala” balíkmi holiacich strojčekov “, ktoré krájali vlasy svojich priateľov. Myslela si, že sa bude vziať so svojím stredoškolským miláčikom. namiesto toho sa po ukončení štúdia s ňou rozišla a opustila Utah s jej najlepším priateľom. “Dostali sme sa do Hondy Civic hatchback s 300 dolárov a presťahovali sa do L.A.”

Zober si ten vzhľad: Jen Atkin Beachy vlny pre dievča na cestách

Atkin pracovala na základných pracovných pozíciách, zatiaľ čo sa zamestnávala v receptoch v Estilo. “Napolohol som meter pre Bette Midlera a Winona Rydera. Tam som sa stretla s Jessikou Albou – miluje mi to. “

Atkin sa naučila, aby sa dostala do učňovského programu a získala licenciu. Bolo to na Estilo, kde sa stretla so stylistkou Chrisom McMillanom (Rachel-cut sláva), a neskôr pracovala na svojom menom salónu. V týchto dňoch pred Instagramom “jediný spôsob, ako získať celebrity klientov, bol ústne – alebo sa modliť, aby prišiel veľký publicista na výbuch.”

SPRIEVOD: krása šéf: Jen Atkin na jej prvý veľký break a ako ona urobila jej dospievajúci sen je pravda

Pre Atkin pomáhala špecialista Andy Lecompte na sérii hviezdnych stretnutí. “Robil Madoniny vlasy a požiadal ma, aby som išiel na turné s nimi.” Čoskoro potom Atkin robil rozšírenie pre Lindsay Lohan a Nicole Richie a pracuje v parížskom a milánskom týždni módy s legendami ako Guido Palau a Orlando Pita. “Bolo to ako univerzita na vlasy, učiac sa správne robiť koni.”

Dnes Atkin dohliada na univerzitu vlasov: Mane Addicts je internetová stránka pre štylizátorov, ktorí zdieľajú svoju prácu a hostiteľské kurzy. “Mnohokrát v tomto odvetví ženy boli pocit, že potrebujú prísne vrčanie, aby sa dostali dopredu. Ale ja som vždy chcel zabíjať s láskavosťou. Chcem ukázať svoju cestu a povedať, že sa to mohlo čestne stane niekomu inému. “

Jen musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 21

map