Pozrite sa, ako Ariana Grande pracuje obrovské nohavice s drobným vrcholom

Niekedy protiklady fungujú dobre – stačí pozrieť sa na posledný výstroj Ariana Grande. 23-ročná popová hviezda sa objavila Tonight Show s Jimmym Fallonom včera, a ona mala na sebe vážne bláznivé nohavice spárované s najkrajšou vrcholovou plodinou.

Spevák z druhej strany pokračoval Jimmy Fallon hrať hlúpe hry, rozprávať o jej nadchádzajúcej turné a vyskúšať jej najnovší hit a potrebovala pre túto príležitosť vystúpenie. Grande nosila pár obrovských šatníkov s vysokým pásom a šupinatým fialovým vrcholom – jediným ramenom – unikátnym súborom, ktorý predviedol svoju tónovanú abs, ktorú predviedla pre divákov. Grande odišla so svojim bežným krásou pohľad na noc. Kývla ultra-vysoký konský opice, kožušinová podšívka, bujné riasy a sladký ružový pier.

Mladá popová hviezda si na Snapchate spomalila čas na show cez deň a priznala, že nohavice sú divoké. V jednom z krátkych videoklipov, ona rovno hore hovorí: “Nosil som nejaké naozaj krásne bláznivé nohavice!”

@arianagrande (video) – prostredníctvom snapchat (sc: moonlightbae) #arianagrande

Video uverejnené na stránkach ariana grande snapchats (@arigsnaps)

SÚVISIACE: Ariana Grande odhaľuje svoje prekvapujúce prvé rozbitie celebrít

Počas epizódy hovorí o jej nadchádzajúcom Nebezpečná žena turné a tiež oznámila, že sa bude hrať v Hairspray Live! Vyzerá to, že sa pripravuje na náročný rok a že sme ochotní vsadiť, že v budúcnosti bude Grande oveľa viac netradičných odevov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 47

map