Pozrite sa, ako sa Twitter reagoval na prvý stav adresy Donalda Trumpa

Donald Trump dnes večer predniesol svoju prvú adresu o stave únie, kde prehodnotil svoj prvý rok v kancelárii, a zároveň hovoril o tom, čo dúfa, že dosiahne v najbližších mesiacoch. 

Niektoré z hlavných bodov rozhovoru, o ktorom diskutoval, bol energetický priemysel, v ktorom ponúkol “krásne čisté uhlie”, infraštruktúru, hospodárstvo, platené rodinné voľno, imigráciu, DREAMers. Takisto sa pokúsil preklenúť krajinu, ktorá sa zdá byť viac rozdelená ako kedykoľvek predtým. 

Pri diskusii o infraštruktúre našej krajiny požiadal obidve strany: “Požiadam obidve strany, aby sa stretli, aby nám poskytli bezpečnú, rýchlu, spoľahlivú a modernú infraštruktúru, ktorú naša ekonomika potrebuje a náš ľud si zaslúži.” 

SÚVISIACE: Donald Trump mal veľmi neobvyklú odpoveď na marca žien

Ako ste očakávali, reakcie Twitteru týkajúce sa jeho prejavu boli zmiešané. Mnohé celebrity, vrátane Chance rapper a The Big Sick Kumail Nanjiani, tweeted, že sa rozhodli nevidieť adresu.

Hoci mnohí sa naladili na vysielanie svojich myšlienok o tom, čo prezident diskutoval. Posúvajte sa na to, čo mali povedať celebrity a komentátori o Trumpovej adrese SOTU. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 86

map