Pozrite sa Iggy Azalea Sing Carpool Karaoke vo svadobných šatách

Pre štvrtú splátku okamžitého klasického segmentu Carpool Karaoke Jamesa Cordena Neskoro neskoro hostiteľ pozval Iggyho Azaleu, aby sa k nemu pripojil. Začali jazdiť s Aussieho hitom “Fancy” a potom sa zastavili na červenom svetle, kde Corden poukázal na svalnatého jogger. “Je to pre vás atraktívne?” Spýtal sa.

“Nie, mám rád chudé vysokých ľudí. Pôjdem sa oženiť s jednou, “odpovedala a odvolala sa na svoje blížiace sa svadby k Nicku Youngovi z L.A. Lakers. Ďalej zazpívali “Black Widow” a Corden dostal povolenie od Azaley, aby oslavil svadbu, ak dostal vysvätenie (čo spôsobilo, že hostiteľ tak vystúpil, že musel ťahať auto).

TÝMTO: Iggy Azalea je zapojený! Pozrite sa na Enormous New Rock

Prehliadka potom šla trochu plný kruh, keď spievali “Trouble” s Jennifer Hudson, pretože Corden kedysi písal s Hudsonom aj v automobile. Duo pokračovali v jazde a diskutovali o svadbe a Azalea odhalila, že ju snúbenec chce R. Kellyho a to Demi lovato je jednou z jej družičiek. Kliknite na video vyššie na pozeranie Cordente vezmite si jej svadobné šaty nakupovanie (a skúste jeden na seba).

SÚVISIACE: Sledujte Justin Bieber a James Corden Sing Carpool Karaoke

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 48

map