Pozrite sa na 3 bratov Hot Hemsworth Shutdown a Red Carpet

Ktokoľvek povedal, že trojica je pravdepodobne nikdy nevidí na všetkých pekných bratov Hemswortha súčasne. Pondelková premiéra posledného filmu Chrisa Hemswortha, Dovolenka, videli ďalšiu dávku očných cukroviniek prostredníctvom Thor mladší a starší súrodenci: Liam, 25 a Luke, 33 rokov.

Dvaja najstarší bratia priniesli svoje krásne ženy spolu s oblými modrými odtieňmi pre udalosť L.A. 31-ročný Chris si zvolil kráľovský modrý oblek, zatiaľ čo Luke nosil v ľahšom odtieň tlačové predné košele – a vyzerali rovnako šikovne, lebo ich košele boli náhodne rozopnuté na krku. Medzitým, dieťa z banda, Liam, vystupoval v klasickom čierno-bielom súbore.

V novom filme, ktorý narazí do divadiel v stredu, sa Chris odpojí od svojej kladiva-swinging charakter vykresliť veselý dobre vyzerajúci anchorman. A prostredné dieťa nie je jediný, kto nám na tvári usmeje úsmev. Začiatkom tohto roka sme sa počas celého monologu usmievali celé trio V sobotu večer naživo– ďalší dôležitý dôkaz, ktorý naznačuje, že bratia Aussie sú hraničnou dokonalosťou. Dúfame, že v blízkej budúcnosti uvidíme oveľa viac kombinovaných mocností talentovaných triov.

FOTKY: Zmeny vyzerajú Chris Hemsworth

SÚVISIACE VIDEO: Zoznámte sa s naším mužom štýlu Ansel Elgort

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 38 =

map