Pozrite sa na Chrissy Teigen Pokúste sa vyjsť z odhalenia, kto Bit Beyoncé

Dajme šok z cesty: Celebrita mala odvahu skusovať Beyoncé do tváre a očividne Chrissy Teigen vie, kto to urobil.

Má už prvá časť zapustená? Podľa rozhovoru Tiffanyho Haddisho GQ, v noci, že Výlet dievčat herečka predstavená s kráľovnou Bey za neslávne známe selfie je tiež tá istá noc, kedy sa niekto rozhodol prejsť k Limonáda spevák a, áno, robte to, čo deti často majú problém.

Beyoncé a Haddish boli rozrušení, ale preto, že Bey je konečným l-a-d-y, spýtala sa Haddis, aby to chill a len odísť.

SÚVISIACE: Beyoncé Talks Style

Zadajte Chrissy Teigen.

Nie, model nebol ten, ktorý by spáchal čin. Namiesto toho Teigen na tento týždeň odišiel na Twitter, aby najprv odhalil: A. Chcela vedieť, kto to urobil; a neskôr B. Má nápad.

Teigen tweeted o tom, ako sa prvýkrát mýlil, kto si myslela, že to urobila, a povedala fanúšikom, že odmieta otvoriť sa.

V utorok však, dnes co-hostitelia Hoda Kotb a Kathie Lee Gifford tlačili Teigen na záležitosť Beyoncé. Bohužiaľ boli neúspešné.

“Bolo to uhryznutie,” potvrdil Teigen a vysvetľoval, prečo si myslí, že sa to stalo. “Počúvaj, myslím, že sme všetci spravili veci pod vplyvom.”

SÚVISIACE: Angelina Jolie údajne má nového človeka v jej živote

“Nie som to, kto som myslel, poviem. Problém je, že mám rád všetkých zúčastnených, takže som rád, zips, “povedala a dodala, že nemá inú možnosť ako udržať si pery zapečatené. “Keby som mal za každý dolár, že by som mal niekoľko pohárov vína alebo niečo také a urobil by som niečo také, aw muž, veľmi bohatý.”

Žertovala, keď požiadala manžela Johna Legenda o potvrdenie, že v skutočnosti nie je jej.

Či tak alebo onak, máme jednu otázku: Ako to má Chrissy tieto informácie? Bola na party s Beyoncé a vinníkom? Oznámila to Beyoncé? Je to jeden z jej slávnych BFF, ako napríklad Kim Kardashian?

Chrissy Teigen and Beyoncé
Lester Cohen / Getty Images

Svet to nikdy nevie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 8

map