Pozrite sa na hru Thrones Emilia Clarke Attempt Valley Girl, francúzska a jamajská akcenty

Šiesta sezóna Hra o tróny sa vracia do HBO 24. apríla a obsadenie podporuje prezentáciu očakávaného návratu so sériou vystúpení talk show. Najnovšie v rade: Emilia Clarke, aka Daenerys Targaryen, ktorá sa objavila Výstava Ellen DeGeneres Štvrtok a ukázal niekoľko veselých dojmov.

Herečka priniesla v minulom roku chuť na svoje pôsobivé dievčenské akcenty Jimmy Kimmel Live! a zosobňované Krstný otec a Borat počas prezentácie na 2016 MTV Movie Awards minulý víkend. Tak aké ďalšie akcenty môže mať herečka? Hostiteľ Ellen DeGeneres hral hru “Heads Up!” S hviezdou, aby svoje skúsenosti na test.

Po tom, čo Clarke dokázala, že jej zosobnenie dievčaťa v údolí je lepšie ako kedykoľvek predtým, Clarke zabila hru s jej francúzskym, talianskym a jamajským prízvukom. Ktorý z nich ju zničil? Jej mexický prízvuk sa mylne zamyslel za ruský z hostiteľa talk show. “To bola mexická?” Spýtal sa DeGeneres. “Ach bože, to bolo také zlé.”

SPOJENÉ: Hra o tróny Vedúce dámy vyzerajú ako royalty v sezóne 6 Premiéra

Našťastie má Clarke pre ňu iné veci. Medzi tým, čo je určite neuveriteľné šiestej sezóny Hra o tróny a jej nový trhavý film, Ja predtým, ktorý v lete letí do divadiel, budete počuť o talentovanej hviezde oveľa viac.

Pozrite sa na celé video vyššie, aby ste videli veselú hru a zistite, kedy to Clarke uvedomil Hra o tróny bol tak populárny.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 5

map