Pozrite sa na Kaley Cuoco Vykonajte Ludacris v Lip Sync bitky Sneak Peek

Kaley Cuoco je pre krv. Nadchádzajúca epizóda Lip Sync Battle ukazuje veľmi odlišnú stránku Teória veľkého tresku hviezda, ktorá za jednu z jej vystúpení hrá Ludacrisovu “Move Bitch”.

V novej plnohodnotnej klipovej klipu si Cuoco nosí čierne športové podprsenky a šifónové šortky s flanelovou košeľou, ktorá je viazaná okolo pasu – a nenechá nikoho, aby jej stála. Farebná komentátorka show Chrissy Teigenová reaguje na jej výkon tým, že hovorí: “Pozerám Teória veľkého tresku každý týždeň. Kde je Penny? “

“Penny tu nie je, zlatko,” hovorí Cuoco. PRR!

Cuoco zdieľala tento roztomilý obrázok na Instagram pred niekoľkými týždňami, keď natáčala epizódu v jej “kostýme”.

Fotografie zverejnenej Kaley Cuoco (@kaleycuoco) dňa

SÚVISIACE: Pozrite sa na epický záber Kaley Cuoco Znovuzjednotené priateľov

Tento týždeň bude herečka čeliť proti zmrazený hviezda Josh Gad, ktorý tiež vyzerá, že vytiahol pomerne málo zastávok (vrátane spevu rýľneho hit Divinyls z roku 1990, “Touch me,” zatiaľ čo oblečený ako Donald Trump). Mala by to byť zaujímavá show!

Sledujte klip o Cuoco, ktorý vykonáva “Move Bitch” vo videu na vrchole, a chytiť jej plnú epizódu Lip Sync Battle Štvrtok 28. januára o 10.00 hod. ET na Spike.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 88

map