Pozrite sa na Kate Upton Beyond-Nádherná kampaň pre expres

Nie je to popieranie: Kate Upton je jedna horúca komodita. Modelka sa stala prvou celebritnou tvárou spoločnosti Express vlani v lete a teraz sa dostávame k pohlteniu niektorých obrázkov z najnovšej kampane značky. Upton sa objavuje na jar 2015 Express reklamy vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým.

Obrázky, ktoré nakrútil známy fotograf Mario Sorrenti na mieste v Miami, ukazujú, že Upton vyzerá nádherne na kusy pripravené na jar vrátane pruhovaných šortiek, kvetinových šiat a LBD. “Celý záber bol len naozaj späť a zábavný a oblečenie bolo naozaj pohodlné a úžasné, takže bol to skvelý deň,” hovorí Upton V štýle.

SÚVISIACI: Chcete vyzerať ako Kate Upton? Ukážte jej 7 krásy musí mať

kate Upton for Express
Zdvorilosť

A Express sa javí ako prirodzená spôsobilosť pre model bomby, ktorý už dlhé roky nosí jednoduché a štýlové oblečenie. “Expres je súčasťou môjho života od samého začiatku,” hovorí. “Bolo to prvý obchod, po ktorom by som chodila s mojou sestrou a ja, pretože majú kvalitné oblečenie za prijateľné ceny a vždy sme ísť do nášho miestneho nákupného centra a ísť nakupovať v spoločnosti Express.” Vtedy jej obľúbené figúrky obsahovali džínsy značky.

SÚVISIACE: Cut Fit pre supermodelka! Kate Upton sa pripojí k Lob Clubu

A aj keď odvtedy prichádza ďaleko, Upton pripúšťa, že jej štýl sa nezmenil príliš. “Myslím, že myslím, že pretože žijem v New Yorku, mám v mojom štýle malý vplyv v New Yorku, ale v skutočnosti sa mi to tak moc nezmenilo,” vysvetľuje. “Stále, viete, ako jednoduchý klasický vzhľad, džínsy a gombíky, blejzre, podobné veci.”

kate Upton for Express
Zdvorilosť

KATEGÓRIA: Kate Upton na jej rutinnej cvičenie, jej krásy tajomstvo a jej farma-ovplyvnil štýl Essentials

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 + = 61

map