Pozrite sa na Katy Perry Získajte Naked na ankety v tomto veselom #VoterRegistrationDay Video

Katy Perryová sa zbavuje príčiny.

V utorok, aka Národný deň registrácie voličov, popová speváčka sa dostala na Twitter, aby ukázala, že používa svoju celebritu pre tento volebný cyklus. 31-ročný Perry sa spojil s Rock The Vote a Funny alebo Die na zábavnom, minútovom videu, ktorého cieľom bolo povzbudiť nás, aby sa všetci zaregistrovali, aby sa hlasovali,.

V klipu sa Perry chystá do svojej miestnej volebnej miestnosti v pyžame, keď sa pýši, že sa nebude musieť obliekať na voľbový deň. “Stručne som skontroloval ústavu a nikde to neznamená, že nemôžete len vyliezť z postele a prišlať do voličov v akomkoľvek stave, v ktorom ste sa prebudili,” hovorí kameramke a pokračuje v zdôrazňovaní všetkých schválených ” just-out-of-bed “vyzerá, že môžete nosiť, keď idete hlasovať.

A zatiaľ čo jej slová sú pravdepodobne dostatočné na to, aby ste sa rozplynuli do chichotky, dokáže sa dostať na vrchol tým, že sa zbaví svojho narodeninového obleku, aby dokázala,.

KATEGÓRIA: Katy Perry hovorí o novej hudbe, jej novej čistiacej linke a oveľa viac

A na základe konca, hviezda nie je jediný, ktorý spí v buffe. Kliknite tu, aby ste sa zaregistrovali, aby ste mohli hlasovať a pozerať sa na to, že je Perry’s funny video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 34

map