Pozrite sa na Lily Aldridge Skúste na jej Victoria Victoria Secret 2016 Angel Wings prvýkrát

Plány sú v plnom prúde pre tohtoročnú #VSFashionShow, vysielanie 5. decembra na CBS a kostýmy sa dostávajú do konca, keď hovoríme.

Našťastie pre nás Victoria Tajná Angel Lily Aldridge dal V štýle pozvať na svoje súkromné ​​vybavenie v štúdiách VS, kde slávny designér krídel Serkan Cura bol ťažký pri práci dokončiť všetky zložité detaily svojho pohľadu na najsexivejšie show dráhy roka.

Počas montáže Aldridge uvidel jednu z dvoch odevov, ktoré opotrebuje pristávacia dráha, a my sme tam boli, aby sme zachytili každú chvíľu. “Je úžasné, že je to tak krásny vzhľad, mám rád moje krídla Milujem celý horský pocit, je to veľmi sexy a roztomilé,” hovorí. Prečítajte si nižšie, ako sa Aldridge presadzuje na prehliadke, čo si naozaj myslí, keď kráča po pristávacej dráhe, a prvú vec, ktorú jej pošle. 

SÚVISIACE: V roku 2016 bude Victoria’s Secret Fashion Show v Paríži 

Ako sa toto oblečenie porovná s tým, čo ste mali v minulom roku?

No, ja som mal minulý rok podprsenku fantázie, takže je to veľmi odlišné … ale môj druhý vzhľad je veľmi sexy, veľmi krajkový, veľmi sexy krídla. To je viac hravé a roztomilé. Je pekné mať na predstavenie dva rôzne pocity. Som tak nadšená pre Paríž. Je to tak zábavné, že idete ako skupina, pretože sme všetci priatelia a všetci sme v tom istom hoteli a spôsobili problémy na chodbách a mali len toľko zábavy,.

Obľúbená vec o Paríži?

Mojou najobľúbenejšou vecou v Paríži je jedlo. Je tu úžasná horúca čokoláda, o ktorej snívam. Takže sa budem venovať tomu po prehliadke.

Povedzte nám o 24 hodinách vedúcich k prehliadke.

24 hodín pred koncertom je len rozmazanosť skúšok, zmeny v poslednej chvíli, veľa práce. Na konci noci sa všetci pokúšame trochu zabaviť a nechať sa voľne a pripraviť sa na ďalší deň.

Rozprávaj o trochu viac. Meníte sa to pred výstavou??

Ja, začnem robiť dva tréningy denne, čo je skvelé [smiech]. Ale to vám dáva trochu viac svalov, tónovanie. Je to zábava a len sa dostanete do takejto pracovnej zóny. Robím Ballet Krásny a milujem ho. Zvyčajne budeme robiť hodinu ráno a potom budem robiť asi 30 minút ako kardio popoludní.

Akékoľvek práce, ktoré sa vám nepáči?

No môj tréner je taký sladký a rád sa s tebou smeje, keď je to naozaj bolestivé, takže sa zdá, že sa ti baví, má rád triky, aby si myslel, že je to zábava. Takže som sa počas toho smiať. Mám rád všetko, čo robíme, rád pracujem s ňou.

Čo si myslíte, keď idete po dráhe?

Toľko vecí, môj bože. Myslím, ako sa mi požehnalo, ako úžasné je to, odkiaľ som prišiel. Minulý rok som mal rád veľmi emocionálny moment, ktorý sa zvrhol na dráhe, pretože som nosil fantázie podprsenku. A ja som bol rád, že som si ju dal na zákulisie ako plač a Gigi prešla okolo mňa a ona bola ako “ste v poriadku”, ja som ako “Nemôžem uveriť, že nosím podprsenku!” Pretože pracujeme tak tvrdo , dievčatá naozaj pracujú tak tvrdo. Bol som s VS už tak dlho, je to úžasné.

ľalia Aldridge VS Fitting GIF 1
Sarah Balchová

Aké sú najlepšie rady pre novšie dievčatá?

Stačí sa baviť a usmievať sa a jednoducho ísť s ním. Pôjde tak rýchlo a je to tak zábavné a každá dievča je rovnako nadšená a svieža a je to úžasné.

A potom je to na správnej párty?

Potom jo, máme každoročnú pizzu. Chodil som pizzu na osem rokov.

Aký je váš obľúbený druh?

Len syr. Len dobrá staromódna pizza na syry.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 + = 33

map