Pozrite sa na Meghan Markle, ktorý bojuje za rodovú rovnosť vo svojom prvom televíznom vystúpení

Už v 11 rokoch bol Meghan Markle už silou, s ktorou je potrebné počítať. Budúca kráľovská robil jej prvý televízny vzhľad Nick News ako stredoškolákov v Los Angeles, ktorí bojujú za rodovú rovnosť.

11-ročná a jej trieda boli požiadaní, aby si pozreli niekoľko reklám na úlohu, a Markle si rýchlo uvedomil, že propagujú myšlienku, že ženy patria doma a v kuchyni. “Nemyslím si, že je to správne, aby deti vyrastali a premýšľali o týchto veciach, že len mama robí všetko,” hovorí v záberoch zo seriálu, Inside Edition. “Mama to vždy robí a mama to robí.”

Mladý Markle bol obzvlášť urazený reklamným mydlom, ktorý vyhlásil: “Ženy bojujú s mastnými kvetmi a panvicami.”

“Povedal som, počkajte. Ako to mohol niekto povedať? “Povedala. Budúci severozápadný absolvent a obleky hviezda napísala list spoločnosti Proctor & Gamble a požiadala ich, aby zmenili svoje znenie!

PRÍSLUŠNÝ: Prince Harry a Meghan Markle robia svoj prvý kráľovský vzhľad v Nottinghame

“Ak vidíte niečo, čo sa vám nepáči alebo nie je urážané v televízii alebo na inom mieste, písať listy a posielať im správnym ľuďom a naozaj môžete zmeniť nielen pre seba, ale aj pre mnohých iných ľudí” ona povedala.

Sledujte úplný, inšpirujúci rozhovor Markleho na vrchole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − = 54

map