Pozrite sa na monologu Jimmyho Kimmala v Oscars, ktorý sa zaoberal #MeToo Movement

Jimmy Kimmel tento rok odštartoval Oscary s monológiou, ktorá sa snažila osloviť Harveyho Weinsteina a hnutie #MeToo, ktoré sa v Hollywoode tak intenzívne diskutovalo..

“Akadémia, ako viete, vyčerpala Harveya Weinsteina z ich radov,” povedal. “Čo sa stalo s Harveyom a čo sa deje po celom svete, je dlho po splatnosti … ak môžeme spoločne pracovať na zastavení sexuálneho obťažovania na pracovisku.” Ak to urobíme, ženy sa budú musieť vyrovnať s každým ďalším miestom, kam idú. vtipkoval.

pakľúče Kimmel Oscars
Eddy Chen / ABC prostredníctvom Getty Images

Taktiež sa usiloval o to, aby sa v veku Oscarov stal zábavou, pretože to je 90. cena.

“Oscar je v tomto roku 89 rokov, čo pravdepodobne znamená, že je doma sledovať Fox News,” povedal. “Oscar je veľmi uznávaný muž v Hollywoode, len sa naň pozrie, drží si ruky tam, kde ich vidí, bez penisu, je doslova sochou obmedzení.”

Kimmel plán na riešenie sexuálneho obťažovania priemyslu a #MeToo hnutie bolo stanovené dlho pred slávnostné začatie, aj keď. Vanity Fair potvrdil minulý štvrtok, že sa mu bude čeliť.

“Je to veľmi zložité, pretože keď sa ľudia bojí, nemajú sa smiať, a keď je v tvári fotoaparát, správajú sa inak ako v komédiu alebo v publiku na talk show,” povedal. “Keď sa dostanete do tejto pozície, tí v publiku sa stali troškou jelena v svetlometoch. To je tá časť, kde sa musíte spoliehať na skúsenosti a znalosti vášho média.”

SPRIEVOD: Toto je to, čo Jimmy Kimmelova výplata je pre Oscary

Po tom, ako pred rokom hostil Oscary, mal Kimmel už pod svojim opaskom skúsenosti s monológiami a on vedel, že ide.

“Je to trochu rovnaké cvičenie, cítim sa, že som sa naučil malé veci, jemné veci, zakaždým, keď robíte niečo také, získate múdrosť, pretože publikum nie je ako publikum vašej talk show. “Ste tam, aby ste ich videli, takže je to len iný prístup,” povedal. “Naučila som sa neplánovať prehliadku.” Naučila som sa, že by ste mali hrať pred publikom pred sebou skôr ako divákom doma a nechať to voľne, ak je to možné. “Niektoré z týchto vecí majú tendenciu byť veľmi tesne zranené. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 75 =

map