Pozrite sa na Najhorúcejšie vyzerá z roku 2017 Victoria’s Secret Fashion Show After-Party

bella Hadid
CHANDAN KHANNA / Getty Images

Jonathan Borge

20. novembra 2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Čo je báječnejšie, dráha alebo červený koberec?

to je naozaj keď hovoríme o modeloch, ktoré dali W in W-E-R-K v pondelok v Šanghaji v Číne, za Fashion Show v roku 2017 Victoria’s Secret. Samozrejme, hlavné okamihy na dráhe boli, hlavne veľké. V prípade, že ste to vynechali, Alessandra Ambrosio naposledy kráčala a Karlie Kloss sa triumfálne vrátil po tom, čo odchádzal z krídel tri roky. Po prehliadke sa modely tešili plátkam pizze.

A zatiaľ čo sotva vyzeralo, že sa dievčatá vybrali na mólo, modely ako Bella Hadid (vo vlastnom obleku Alexandre Vauthier) a Jasmine Tookes zmenili červený koberec na ďalšie dráhy. Oblečená na deviatich rokoch, ženy a anjeli Victoria’s Secret narazili na ružový koberec na tajnom večierku, aby oslávili inú dobre vykonanú prácu.

SÚVISIACE: Pozrite sa na 2017 Victoria’s Secret Fashion Show Swarovski Look

Výsledky? Viac ako tucet super báječný vzhľad, ktorý sa pohybuje od ultrazvuk, zdobené koktejlové šaty na hodvábne kúsky, ktoré budete chcieť nosiť po celý deň.

Prejdite nadol, aby ste videli najlepšie po stranách pohľad z módnej výstavy Victoria’s Secret 2017.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − 82 =

map