Pozrite sa na najkrajšie Grammy Krása momenty niekedy — Beyonce je nádherný červený pier zahrnuté

Hoci máme ešte týždeň pred rokmi Grammy v roku 2015, naša myseľ už preteká, keď sa pokúša predpovedať odvážny vzhľad krásy, ktorý roztiahne červený koberec. Bude sa teraz Pharrellov neslávny Mountie klobúk vrátiť do vzhľadu, alebo sa presunie na niečo iné? Akú farbu majú vlasy Katy Perryovej? Čo je najdôležitejšie — aký druh pohľadu má Beyonce na sklade pre nás? Ak môžeme vziať nejaké náznaky z očarujúceho bobuľového pery a dymového oka, ktoré sa v minulom roku rozohnula, potom by sme mohli mať nový vzhľad. Na slávnostnom ceremoniáli v roku 2014 sa líčila francúzska make-upová interpretka Francesca Tolotová na inšpiráciu v ére tichého filmu, pričom používala bohaté odtiene, ktoré boli v kontraste s bielemi hviezdami Michaela Costello. “Vychádzali sme s moderným, tichým filmovým pocitom,” hovorí nám. Napriek tomu, že MAC ružička v Studded Kiss si vybrala, že hviezda má obmedzený beh, Tolot odporúča vyzdvihnúť odtieň Dare You ($ 16; maccosmetics.com), ktorý je veľmi blízko k pôvodnej sanguine červenej.

V očakávaní najväčšej nočnej hudby sa pozrieme späť na ďalšie najlepšie krásy Grammy. Kliknutím na našu galériu si môžete pozrieť každý!

FOTOGRAFIE: Najpamätnejšia krása Grammy vyzerá niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 40 =

map