Pozrite sa na operu Jason Derulo Sing počas Carpool Karaoke s Jamesom Cordenom

Vieme, že James Corden je veľa zábavy v aute a dokázal to znova, keď sa k nemu pripojil hip-hop sen Jason Derulo, ktorý sa zúčastnil stretnutia Carpool Karoake.

Derulo predstavil niekoľko svojich veľkých hitov, ale odhalil aj niekoľko zaujímavých faktov o sebe. Po prvé, nedostal sa do šestnásť hodín od noci v klube. Kedy Cordente spýtal sa, ako sa mu podarilo vyzerat tak čerstvým tvárou, Derulo jednoducho povedal: “Káva.” “Koľko?” spýtal Cordente. “Ja som Gucci s jedným,” povedal Derulo, ktorý vysvetlil znamená “som dobrý” (aj keď Cordente poukazuje na skutočnosť, že to naozaj nie je).

Ďalej spievali spolu “Talk Dirty” a objavil sa objekt Derulovho postele. Ukázalo sa, že má okrúhle lôžko! Cordon bol najviac zmätený tým, že by si kúpil listy pre tento tvar posteľu – a Derulo nebol veľa pomoci. “Neviem, kde ich kúpili,” povedal. “Ja naozaj nechodím do nákupného zoznamu.

SÚVISIACE: Pozrite si Josh Duhamel a Kelly Osbourne Exchange ich najlepšie Pickup linky

Corden potom vyviedol skutočnosť, že Derulo je vyškolená Broadwayová a operná speváčka. “Celý život som študoval klasickú hudbu,” povedal Derulo a potom ponúkol chuť svojho operného vokálu. Cordon navrhol, aby vydal prvý opera hip-hop album, ale Derulo to nebol.

SÚVISIACE: Song I Have Opakovať: “Chceš Me Want Me” Jason Derulo

Kliknutím na vyššie uvedené video môžete pozerať na zábavný výlet duo v celom rozsahu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 5 =

map