Pozrite sa na Scarlett Johansson Nakoniec si svoj vlastný Black Widow Movie na SNL

Ak ste videli Pomstitelia: vek Ultrona cez víkend (a z pohľadu masívnych čísel boxov, určite ste to urobili), potom ste pravdepodobne jedným z mnohých, ktorí sa zhodujú, že Scarlett Johanssonje kickbutt charakter Čierna vdova si zaslúži svoj vlastný franchising. Existuje veľa sporov, ktoré sa vracajú okolo skutočnosti, že jediná žena Avenger nemá vlastný film (a nepríjemný nedostatok tovaru na bootovanie), takže V sobotu večer naživo opravený tento víkend.

SÚVISIACE: Pozrite si Scarlett Johansson Play Box of Lies s Jimmym Fallonom

Johansson hostil 2. mája epizódu SNL a objavil sa v zábavnom segmente, v ktorom bola Black Widow konečne dostane svoj vlastný film Marvel, len aby to bola klipaná romantická komédia … s robotmi. Urobte si srandu z každej trope v knihe Romcom, Čierna vdova: Age of Me je spot-on paródia a nekonečne talentovaný Johansson úplne dokazuje, že opäť môže (a čo je najdôležitejšie) mať svoj vlastný film Marvel vo franchise.

Sledujte veľmi zábavný klip kliknutím na vyššie uvedené video!

FOTKY: To dokazuje Pomstitelia hviezda Scarlett Johansson má štýl KickAss

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + = 6

map