Pozrite sa na spoluprácu spoločnosti Pharrell v oblasti udržateľného odevu s G-Star RAW!

Z jeho celosvetového šetriaceho prvku “Happy”, s jeho neslávne známym klobúkom Grammys, aby sa stal sudcom na NBC Hlas, toto je nepochybne rok Pharrell Williams. Nasledujúcim zaneprázdneným rozvrhom umelca je jeho RAW pre zbierku odevov oceány na jeseň / zima 2014.

Spoločnosť G-Star RAW a Williams sa spojili so spoločnosťou Vortex Project a Parley for the Oceans a riešili znečistenie. Ich zbierka – ktorá zahŕňa bombardovacie bundy, trenčové kabáty, košele, mikiny a klobúky (nižšie) – používa Bionic Priadza, ekologicky šetrná tkanina tvorená vláknami, ktoré sú odvodené z recyklovaných plastových fliaš nachádzajúcich sa v našich oceánoch.

061814-Pharrell-g-star-raw2-480.jpg
Zdvorilosť

Budete musieť počkať až do septembra, kým linka narazí na regály (kolekcia bude k dispozícii na obchodoch Nordstrom, Saks Fifth Avenue a G-Star), ale medzitým nezabudnite recyklovať plastové fľaše. Môžu to byť vaše ďalšie džínsy!

Tiež sa pozrite na množstvo klobúkov, ktoré Williams nosí na červenom koberci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − = 48

map