Pozrite sa na Super Gorgeous Selfie Lady Gaga

Hovorí sa, že tajomstvom perfektného selfie je vhodné osvetlenie a Lady Gaga zjavne našla jej. V stredu sa herečka a speváčka, ktorá získala Zlatý glóbus, odniesla do spoločnosti Instagram, aby poskytla dychtivé príšery s aktualizáciou života..

Čierny a biely obraz nemôže odhaliť veľa o tom, kde sa nachádza – zdá sa, že je v nahrávacom štúdiu – ale je to jej prirodzená krása, ktorá spôsobuje komentáre druhého. Nosiac to, čo sa zdá byť špagetovým popruhom a náušnicami, sa Gaga odvráti od fotoaparátu v obraze, keď si zachytáva pery a prejavuje krásny vzhľad, ktorý má perfektne klenuté obočie, minimálnu riasenku a nič iné.

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

Narodil sa týmto spôsobom speváčka údajne strávila čas za mikrofónom a spolupracovala s Markom Ronsonom a ďalšími producentmi, ktorí vylepšili svoje piate štúdiové album, ktoré sa prvýkrát dráždila na Cenu Zlatého glóbusu v roku 2016. Okrem svojej hudby si vychutnáva svoj bazén v Malibu.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Vaša definitívna príručka k vyblednutiu akné jazvy

Môj deň ☀️

Fotografie, ktorú vyslal Lady Gaga (@ladygaga)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 + = 87

map