Pozrite sa na Vanessu Hudgensovú a Hilarious Snapchat Faceswap na Selene Gomez

Nie je popreté, že Vanessa Hudgensová a Selena Gomezová sú nádherne samé, ale keď ich spájate tváre do seba? No, necháme vás byť sudcom výsledkov.

Tento minulý víkend Gomez odvezol do Instagramu, aby nám daroval všetko s dávkou smiechu vďaka príliš zábavnému videu, ktoré nahrala priamo z jej príbehu Snapchat. V klipu sa speváčka “Hands to Myself” a jej dlhoročná BFF Hudgensová (ktorá môže zabudnúť na obe svoje Disney a Jarné búracie stroje dni?) požičiavajú svoje charakteristické poutky do fotoaparátu a vyskúšajte okamžitý filter sociálnej mediálnej platformy tvárewap filter. V ňom Gomez skáče džínsovu náruč, ktorú pred niekoľkými dňami istotne zobralo z Miami. ale nie je to jej móda, ktorá tentoraz vyvoláva rozhovor.

Namiesto toho je to, aké sú zvláštne vzájomné vzájomné vzhľady. Zdá sa, že aj Gomez súhlasil a povedal: “Nemyslím si, že to vyzerá dobre,” zatiaľ čo Hudgens vybuchne do zúrivého smiechu.

@vanessahudgens �� – jednoducho hrozné

Video vyslané Selenou Gomezovou (@ selenagomez)

SÚVISIACE: Nechajte Selena Gomez ukázať, ako slnečné okuliare môžu okamžite aktualizovať váš vzhľad

Sledujte klip vyššie a pripravte sa, aby ste sa nahlas zasmáli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 72

map