Pozrite sa na všetky hviezdy na americkej hudobnej cene za rok 2017 Red Carpet

Kelly Clarkson American Movie Awards Red Carpet
Jon Kopaloff / Getty

Jonathan Borge

19. novembra 2017 o 18:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak v nedeľu večer nedorazíte na americké hudobné ceny, aký je váš dôvod? Hra o tróny je u konca, takže naozaj neexistuje ospravedlnenie.

Sme čerpaní na samotnú výstavu – ktorá sa koná v divadle Microsoftu spoločnosti LG a od 8:00 hod. ET na ABC – ale každý vie všetky kroky najprv padá na červený koberec.

Nielen že je Tracee Ellis Ross hosťujúca televízna hudobná showdown – pripravuje sa na to, aby vás urobila LOL – ale Black-ish hviezda bude tiež vzdávať hold mame Diane Rossovej, ktorá sa odohráva na scéne a zároveň získa cenu za celoživotné výsledky.

VIDEO: 2017 American Music Awards Červený koberec vyzerá

 

Christina Aguilera ctiť neskorú Whitney Houston a hudbu od Bodyguard s jej mocnými vokálmi, takže to určite bude noc legendy. Ďalšími umelcami sú Demi Lovato, Lady Gaga a Nick Jonas, rovnako ako Pink a Kelly Clarkson, ktorí sa stretnú spolu.

A zatiaľ čo Bruno Mars môže viesť balenie s ôsmimi nomináciami, bez nominovaných umelcov v najväčšej kategórii, umelkyňa roka, v iných kategóriách budeme zvlášť tvrdo zakorenené pre ženy.

Prejdite nadol, aby ste videli najlepší vzhľad z roku 2017 American Music Awards.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map