Pozrite sa na všetky osobnosti, ktoré prišli do Super Bowl v roku 2018

Na Super Bowle v roku 2018 sú všetky oči na Patriotoch a Eaglách, keď sa stretávajú s titulom, ale aj tak je ťažké nevšimnúť si niektorých veľmi slávnych tvárí v publiku. Celebrity vystúpili, aby ukázali tímovú hrdosť, a obrázky z nich hovoria o všetkom.

Niektoré hviezdy, ako sú Gisele Bündchen a Olivia Culpo, sú tu preto, lebo sú vo vzťahoch s členmi tímu (Culpo sa datuje s patriotmi WR Dannym Amendolom a všetci vieme, že Bündchen je ženatý s patriotom quarterbackom Tomom Bradym). Iní, ako Justin Timberlake a Pink, sú tu, aby vystúpili s nadšením fanúšikmi športu.

Pozrite sa na niektoré z hviezd, ktoré sme špehovali v Super Bowle v roku 2018 a uvidíte sami.

Gratulujeme Eagles k víťazstvu v Super Bowl, akú to bola hra! Blahoželáme Patriotom za to, že dali všetko najlepšie a moju lásku, sme neuveriteľne hrdí na vás, pretože sme schopní vidieť niekedy deň všetok záväzok, obeť a tvrdá práca, ktorú ste venovali, aby ste sa stali najlepšou v tom, čo robíte. Milujeme ťa! ❤️ Parabéns Eagles por ganhar o Super misa, que jogo! Parabénovia Patriotovia, ktorí sú v mojich očiach, sú naozajstné vďaka tomu, že sa im podarí vysporiadať sa s kompromisom, obetavosťou a trampológiou. Nós te amamos!

Príspevok, ktorý zdieľa Gisele Bündchen (@ gisele)

#LFG #SUPERBOWL

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Culpo (@oliviaculpo)

Gratulujeme k @philadelphiaeagles na ich prvom víťazstve Super Bowl a @Patriots pre dobrý boj. Fanúšikovia boli včera v noci víťazmi! #RobertKraft @kennychesney #SuperBowlLII

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod)

Čipky von …! #superbowllii

Príspevok zdieľaná Jessicou Bielovou (@jessicabiel)

3 minúty vľavo. 1 bodová hra. #SBLII

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Timberlake (@justintimberlake)

Mám veľa zábavy sedieť vedľa cudzincov na # superbowl52 na mojom @groupon liste, dúfajme @ kevinhart4real alebo @diddy pošle niekoho, aby ma dostal z môjho sedadla v sekcii 140 riadok 19 sedadla 22. Takže môžem získať futbalový hráč Manžel.

Príspevok, ktorý zdieľa Tiffany Haddish (@ tiffanyhaddish)

Snažím sa praktizovať chrípku. Počúval som túto pieseň od roku 1991, keď som videl svoju idol, Whitney Houston, vlastnú túto pieseň. A teraz, moja šanca nakoniec prišla. A práve tak sa stane, že táto šanca prichádza, keď mám dve malé deti Petriho misky, ktoré doslova kašlia do mojich rúk a trieť ich sval na tvári. Nemôžete písať tieto veci, prisahám! A tu sme. Prišiel som k inému z mojich snov, ktorý sa pomaly stáva akousi nočnou morou. Poviem vám, toto je jedna z najväčších ocenení môjho života, spieva túto pieseň pred mojím rodinou, mojou vojenskou rodinou, mojim otcom a bratom a stepnou mamou, rodinou a svetom. A EAGLES!?!?! Sľubujem, že urobím to najlepšie, ako vždy. Pokiaľ ide o gromelíny, ktoré ma dostali do tohto neporiadku, môžem na mňa kašľať po celý zvyšok svojho života. Ak je to súťaž, deti, vyhráte. #spreadthelove #spreadthegerms #pleasegivememyvoiceback #ifansingimgonnakillit

Príspevok zdieľaný spoločnosťou P! NK (@pink)

L O V E

Príspevok zdieľaný Diddy (@diddy) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 + = 18

map