Pozrite sa, čo Oscar-nominovaná herečka Charlotte Rampling nosil na Oscara v roku 1976

Zaujímalo by ma, či Charlotta Ramplingová, ktorá sa tu objavila na 48. výročnom Oscara v roku 1976 s hercom Anthonymom Hopkinsom, mohla niekedy predstaviť, že bude nominovaná za najlepšiu herečku o takmer 40 rokov neskôr (za jej strašidelný výkon ako dlho-ženatý manželka 45 rokov). Symbolická britská krása inšpirovala módnych návrhárov po desaťročia s jej vzrušujúcim vzhľadom, elegantným štýlom a vedomým postojom. Oslnivé asymetrické šaty, ktoré nosí na tejto fotografii, dnes získajú ocenenie na červenom koberci.

SÚVISIACE: 2016 Oscar Nominácia sú vonku! Pozrite si Zoznam nominantov

Začala svoju kariéru ako model v šesťdesiatych rokoch – a minulý rok vyradila kozmetickú kampaň Nars vo veku 69 rokov! Jej úloha ako herečka bola vo filme Georgy Girl, oproti Vanessy Redgraveovej v roku 1966. Na rozdiel od mnohých iných herečiek tej doby sa nechala prirodzene starnúť. Jej dôvera presahuje povrchné, starodávne hollywoodské štandardy, čím sa stáva o to krajšia a sexy. bravo!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map