Pozrite sa presne ako získať Jessica Alba vlny v piatich minútach byt

Nepotrebuje dedinu, aby získala nádherné vlny Jessiky Alby. Počas nedávnej návštevy V štýle HQ, herečka a čestná zakladateľka krásy preukázali presne to, ako vytvorí vlastný vzhľad – len za päť minút. Jej tajomstvo? Pracujte v rozmanitých, odstupňovaných sekciách, aby ste zvýšili atmosféru “Tak som sa prebudil”. “Čím viac a viac nerovnomerný, myslím, tým lepšie je výsledok,” hovorí Alba. Po rýchlom prechode hrebeňa so širokým zubom, hviezda používa niekoľko čerpadiel čestného morského soľného rozprašovača ($ 18; ulta.com), aby zosilnil účinok, aj keď to pomáha aj to, že zmes voní ako skutočná plážová dovolenka. Potom používa niekoľko kvapiek čistej krásy Dry Condition + Shine Serum ($ 20; ulta.com) cez jej konce, čo pomáha ďalej rozdeliť definíciu a pridá zrkadlovú povrchovú úpravu.

SÚVISIACE: Jessica Alba dostane skutočné o rozbitie účesy, farbenie jej vlastné vlasy, a viac v našej nikdy som niekedy krása Hra

Keď vezmeme do úvahy, že nás každé piatok trvá päť minút len ​​preto, aby sme ráno odložili náš poplach, sme príjemne prekvapení, že môžeme stráviť to isté časové obdobie nasmerovaním našej vnútornej Jessice Alby. Hit hore na vyššie uvedenom videu, aby ste získali úplný rozpad zo samotnej hviezdy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 8

map