Pozrite si Leslie Jonesovu “Ghostbusters Transformation Up-Close” v tomto exkluzívnom filmovom plagáte

Možno to bol rok #GirlSquad, ale predpokladáme, že v roku 2016 dosiahne žene poháňaná energia bezprecedentné výšky. major dôvod? Melissa McCarthyová, Kate McKinnon, Kristen Wiig a Leslie Jones preberajú vedúcu úlohu vo vysoko očakávanom Ghostbusters reboot, ktorý hity divadiel 15. júla.

A zatiaľ čo prvý oficiálny pohľad na nový tím (vyššie) je jednoznačne nepríjemné, druhé kolo propagačných obrázkov – vo forme jednotlivých plagátov – vás bude baviť zábavnou pieseň franchisu nonstop.

v V štýle‘s exkluzívny obraz nižšie, Leslie Jones vyzerá výnimočne nedotknuteľné v kostým ako milujúci akcie Patty Tolan. Oblečená vo svojom hazmat obleku, hviezda purcilies jej pery s “Nechcem sa rozbiť so mnou” postoj a starostlivo postroje jej protónové balenie:

Ghostbusters Lead
Zdvorilosť Sony Pictures Entertainment

SPRIEVOD: Kristen Wiig zdieľa iba pár nových Ghostbusters Podrobnosti s Jimmym Kimmelom

Paul Feig, režisér filmu, súhlasí s tým, že záludné fantómy by mali lepšie sledovať. “Patty Tolan: sledovač duchov, mestský historik, metafyzický komando,” hovorí o Jonesovom charaktere.

Pozrite sa na ďalšie vedúce dámske plagáty tu: Kate McKinnon cez čas, Melissa McCarthy cez ľudia, a Kristen Wiig cez Zábava Weekly.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 10 = 20

map