Pozrite si rozkošné dvojčatá Neila Patricka Harrisa

Je to obdobie, v ktorom sa budete cítiť veselí, a dvojičky Neil Patrick Harris a David Burtka sa rozhodne zdajú byť potešené. Len s ďalším týždňom ponechal pred veľkou dovolenkou, hrdý otec zdieľa rozkošné video svojich 5-ročných detí s jeho 2,5 miliónmi nasledovníkov na Instagram.

V slávnostných záberoch sa Harper Grace a Gideon Scott pozerajú na niekoľko zabalených darčekov. “Toto hovorí Harper a to hovorí Gideon,” zvolala roztomilá dievčatko. “A to je najväčší dar zo všetkých, ktorý ja nazývam prítomným kráľom, moja,” vykríkla jej brat.

Perfektne zabalené darčeky neboli jediné sviatočné položky vo videu; dokonca aj ich roztomilé pyžamá odrážali sentimenty sviatkov. Gideon vyzdvihol zelený a červený vrchný rukáv s bleskovým čapom, zatiaľ čo jeho sestra vyzerala veselá v červených polkových šatách s perníkom leptaným do stredu. Je to príliš veľa roztomilosti v tomto videu, aby sme sa s nami vyrovnali.

Zdá sa, že dvojčatá sú na Vianoce vzrušené. #presents

Video, ktoré vyslal Neil Patrick Harris (@ nph) 18. decembra 2015 o 11:40 hod. PST

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − = 18

map