Pozrite si všetky prírastky Red Carpet Awards za 2018 Grammy

John Legend and Chrissy Teigen
Christopher Polk / Getty Images

InStyle Staff

28. januára 2018 @ 17:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zlaté glóbusy a oznamy môžu byť známe tým, že dodávajú nádherné chvíle v štýle červeného koberca, ale na Grammy, všetko ide.

Potrebujete pripomenutie? Gramínsky červený koberec nám roky prináša super škandalózne a nadpriemerné vyzeranie, zvyčajne vďaka holé koži alebo niečo jednoducho cez vrchol. Pamätajte na Jennifer Lopez, ktorý sa ponoril do verzie Versace 2000, alebo Rihanna je ultra ružový a poofy 2015 Giambattista Valli šaty? To je to, čo nazývame pohľad.

Šesťdesiaty ročník Grammy Awards určite nie je ničím výnimkou, s radmi umelcov, medzi ktorými sú aj Lady Gaga, Miley Cyrus, Kesha, Cardi B a Pink – všetci sa obrátia hlavami pred kamerami. Očakávali sme, že všetci kandidáti budú vyzerať skvostne. Čo si myslíte, že Lorde bude nosiť??

VIDEO: 2018 Grammy Awards Red Carpet Prírastky

 

Prejdite nadol, aby ste videli celý červený koberec vyzerajúci z roku 2018 Grammy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map