Pozrite všetky hviezdy, ktoré prinášajú svoju módnu hru do festivalu 2018 SXSW

emily Blunt and John Krasinski
Gary Miller / FilmMagic

Camryn Rabideau

Mar 11, 2018 @ 14:00

Ocenenie ukáže, že sezóna môže skončiť, ale vaše obľúbené hviezdy sú stále podávané až do konca, vyzerá to, že nie je zajtra.

Konferencia a festival v roku 2018 SXSW sa v súčasnosti prebiehajú v Austine v štáte Texas a doteraz tu nedošlo k nedostatku veľkých známych osobností,.

V prípade, že nie ste oboznámení, SXSW (čo znamená South by Southwest) je festival, ktorého cieľom je “osláviť konvergenciu interaktívneho, filmového a hudobného priemyslu.” V priebehu 9-dňového podujatia sa premietajú filmové premiéry, hudobné akcie, komédie, Q & As, hlavné rečníčky a oveľa viac – je to trochu všetko, čo je dôvod, prečo to ľudia milujú.

Aj keď je to len tretí deň festivalu 2018, už sme boli ohromení výberom úžasnej módy. Z pruhovaných miniatúrnych šiat od Jamieho Chunga až po sexy výrezy Emily Bluntovej, sú to len niektoré z našich najobľúbenejších vyzerajúcich. 

VIDEO: Lauren Lapkus – SXSW video diár

V sobotu sa Olivia Munn určite nestarala o farbu na premiére Vigilante, nosiť odvážnu tyrkysovú košeľu so zodpovedajúcim pásom. Ten istý deň sa herečka Dakota Fanning obrátila na neformálnu a kandidáciu konverzáciu s ženskými vedúcimi v televízii,.

Avšak nie všetky hviezdy šli za odvážny, farebný vzhľad. Celebrity stylista a módna návrhárka Rachel Zoe nechali veci leštené v ostrých bielych šatách a čiernej šatke, zatiaľ čo Leslie Mann navštevoval blokátory premiéra v ležérnom tričku a džínsy combo, s dlhým čiernym sako s jasnými klapkami.

Festival je práve začínajúci, a nemôžeme sa dočkať, kým neuvidíme všetky skvelé štýlové momenty, ktoré ešte prídu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 89

map