Pre Bellu a Yolanda Hadid sú Bikiny matky a dcéry veciou

Predtým ako Gigi a Bella Hadid predstavovali momenty, mama Yolanda zabila jednu módnu scénu neuveriteľne-Fotografovanie 80. rokov naraz.

❤️Just budovať na tej vnútornej sile a postoj, ktorý je autentický len pre vás …….. #WomanEmpowerment #NoAgeAttached #BeALimitedEdition

Príspevok zdieľaný spoločnosťou YOLANDA (@ yolanda.hadid)

Hoci jej dni voguing môže skončiť, vo veku 54 rokov, Yolanda stále vyzerá zabijak – tak veľa, že ona a jej 21-ročná modelka dcéra nosia rovnaké bikiny!

V Magazine's Intimate Dinner In Honor Of Karl Lagerfeld With A Special Performance By Mariah Carey At The Top Of The Standard
Kevin Mazur / Getty Images

Začiatkom tohto týždňa Skutočná žena v domácnosti zverejnila fotografiu sama skočiť radosťou v viacfarebnom tkaných bikinách (nakupujte podobný pohľad sem a tu). “Nie je dokonalá, ale šťastná …”, vykresľovala Yolanda zábavy milujúci obraz. Nielen matka troch vyzerá úžasný, ale nemohli sme si pomôcť, ale všimli sme si, že to nie je prvýkrát, čo sme videli Hadida na tomto letnom obleku.

❤️Nie dokonalé, ale šťastné ….. �� @ 1437paige

Príspevok zdieľaný spoločnosťou YOLANDA (@ yolanda.hadid)

V auguste 2016 Bella (19 v tej dobe) poslala fotografiu sama na sebe, že na sebe veľmi bikiny, nalievanie nápojov (nealkoholické, samozrejme!) Na vetru-fúkané pláže.

k vašim službám :)

Príspevok zdieľaný �� (@bellahadid)

Zatiaľ čo klišé, nie je to popierané – tento Hadid to dostal od svojej mamy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map