Predtým, než sa stretla s princom Harrym, Meghan Markle blogovala o Kate Middletonovej a bola princeznou

Meghan Markle môže byť Jej Kráľovská Výsosť, vévodkyňa z Sussexu, ale už v roku 2014 bola bloggerkou. Porozprávajte sa o pivotnom kariére. 

obleky hviezda spustila blog (po tom, čo bol odstránený) životný štýl Tig, kde si myslela o všetkom, od módy, až po cestu do filantropie, dlho pred jej cestou k vévodkyni. Jedno z tém, ktoré sa zaoberala v roku 2014? Zaujímavé, stať sa princeznou.

Vojvoda a vévodkyňa Sussex by chcel poďakovať všetkým, ktorí sa v sobotu zúčastnili osláv svadby. Cítia sa tak šťastní, že boli schopní zdieľať svoj deň so všetkými, ktorí sa zišli v Windsore a tiež všetci, ktorí sledovali svadbu v televízii po celom Veľkej Británii, Commonwealthu a vo svete #RoyalWedding

Príspevok zdieľaný Kensingtonským palácom (@kensingtonroyal)

Ako by to mohol osud, Markle napísala o svojom snaze stať sa princeznou … fiktívnou akčnou hrdinkou princeznou, to znamená. Predmet sa objavil, keď uviedla rozhovor s kolegom IRL royalty, princeznou Aliou Al-Senussi z Líbye. 

SOUVISLOSTI: Brat Meghan Markle je teraz bokom v jej rodinnej dráme

“Dievčatá snívajú o princeznách. Pre jedného som mal všetko o She-Ra, princeznej moci, “pripustil Markle, odkazujúc na titulárnu hrdinku populárnych animovaných sérií, ktorá sa v polovici 80. rokov stala vrcholnou popularitou. (Lucky for Meghan, reštart Netflix je zrejme v diele, ako hovoríme.) 

Pridávanie paliva do ohňa? Výkrik k svojej budúcej švagrová Kate Middletonovej.

Meghan Markle and Kate Middleton lead
Chris Jackson

“Zdá sa, že dospelé ženy si zachovali túto detskú fantáziu. Stačí sa pozrieť na pomp a okolnosti obklopujúce kráľovskú svadbu a nekonečný rozhovor o princeznej Kate, “napísala.

Mal málo vedieť, že jej vlastná kráľovská svadba k princovi Harrymu o štyri roky neskôr bude rovnako zaujímavá. Markle sa nemusí stať She-Ra, ale ona sa blíži dosť dláždením vlastnou cestou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 + = 77

map