Prejdite za scénami s Mindy Kaling na Júni InStyle Cover Shoot

Mindy Kaling má celkom týždeň. Nielen že bola zahltená podporou fanúšikov pri zrušení svojej show, Projekt Mindy, ale tiež sa ukázalo, že je V štýleJe júnové krycie dievča, prvýkrát sa na našom plátne objavil indický Američan.

SÚVISIACE: Prečítajte si celú funkciu, Prihlásiť sa k odberu V štýle teraz

A aký je kryt. Kaling vyzerá žiarivo v šatách Michaelom Korsom, náušnicami Ippolita a prsteňmi Pomellato. (V skutočnosti milovala šaty tak, ako povedala, že chce nosiť na priateľku prichádzajúcej svadby Allisona Williamsa.) Vyfotografovaná Bjarne Jonassonom na pokojnom pobreží Malibu, 35-ročná žena sa napila na zelenú šťavu so zázvorom a citrónom medzi zbermi. “Mindy mala pocit, že je na dovolenke,” hovorí V štýleJe kreatívny režisér Rina Stone. “Milovala bezstarostnú módu – zmenu od svojho bežného prístupu.”

jún cover BTS - embed
Bjarne Jonasson

Tento prístup, ktorý podrobne vysvetľuje vo vyššie uvedenom videu, zahŕňa príležitostné zmätok. “Po sezóne 1 z Projekt Mindy, Kúpil som si mužský Rolex, “hovorí Kaling,” len preto, že som sa cítila ako malý gangster. “

Ak chcete vidieť plnú funkciu na Kaling, kde sa otvára o tom, že je #girlboss, nástrahami, ktoré sú modelom, a prečo radšej zaplatí maloobchod, vyzdvihnúť júnové vydanie V štýle, k dispozícii na stánkoch a na digitálne sťahovanie 15. mája.

Mindy Kaling ukončí tretiu sezónu Projekt Mindy na vysokú poznámku

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 7

map