Prečo Angelina Jolie mohla stratiť starostlivosť o svoje deti na Brad Pitt (Správa)

Podľa správy môže byť Angelina Jolie v nebezpečenstve straty starostlivosti o šesť detí, Maddox, 16, Pax, 14, Zahara, 13, Shiloh, 12, Knox, 9 a Vivienne, 9.

Nové súdne dokumenty získané spoločnosťou Výbuch tvrdí, že sudca v rozvodovom konaní Jolieho s Bradom Pittom je presvedčený, že deti bývalého páru potrebujú vzťah so svojím otcom, pretože “nemá vzťah s ich otcom škodlivé pre nich”.

“Je dôležité, aby každý z nich mal zdravý a silný vzťah so svojim otcom a matkou”, povedal sudca Výbuch

angelina Jolie and Brad Pitt lead
Jason LaVeris

“Ak zostanú neplnoleté deti otcovi a v závislosti od okolností, ktoré tento stav spôsobujú, môže to mať za následok zníženie času, ktorý trávia s Jolie a môže mať za následok, že Súdny dvor nariadil primárnu fyzickú starostlivosť o [Pitt] . “(V podstate, ak Jolie odmieta dovoliť deťom, aby videli svojho otca, mohla by riskovať, že stratí fyzickú väzbu úplne.)

Pokyny sudcu tiež vyžadujú, aby Jolie dala Pittovi detské mobilné telefónne čísla a dovolila im, aby im zavolali; objasňujú tiež, že nemôže čítať svoje texty svojmu otcovi. Navyše, Jolie je údajne vylúčená z prítomnosti alebo zasahovania do Pittovho času s deťmi osobne. 

SOUVISLOSTI: Smutný dôvod Angelina Jolie a rozvod Brad Pitta sa ešte majú dokončiť

Tento trochu chaotický obrat udalostí je ďalšou kapitolou ságy, ktorou je Angelina a Bradova opatrovnícka bitka. Ako už bolo oznámené, rozvodové konanie stále prebieha, čiastočne kvôli dlhotrvajúcim nezhodám o opatrovníctve. Len minulý mesiac došlo k ďalšiemu zásahu.

“Najnovším problémom je, že Angelina chce filmovať [Maleficent 2] v Európe celé mesiace a vziať so sebou všetky šesť detí počas trvania streľby, “uviedol zdroj v máji.” Brad je proti tomu a bráni tomu, aby sa to stalo. Brad natočí v lete L.A. a chce vidieť deti na svojom pravidelnom režime. “

Dúfajme, že pár môže dosiahnuť dohodu čoskoro. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 41

map