Prečo by Jessica Chastain vybrala oblečenie princeznej Leyovej Bikiny ako jej kostým Comic-Con

Výber kostýmu a jeho nosenie na verejnosti sú akty, ktoré sú zvyčajne vyhradené pre Halloween, čo je dôvod, prečo je kultúra cosplay v San Diegu Comic-Con mimoriadne zvláštna aj pre hollywoodskú hviezdu, ako je Jessica Chastain.

Herečka sa konventom zastavila, aby propagovala pádový film Crimson Peak a odhalila to, čo by si zvolila ako účastníka. “Princezná Leia v obleku s Jabbou Huttom,” povedala V štýle. “S reťazou krku a podobne ako bikiny, s bikinami sukne, áno.”

“Môžete si predstaviť, že prechádzate takým kongresovým centrom?” povedala s úsmevom. “Potrebujem niekoho, aby ísť ako Jabba.”

SPOJENÉ: Všetko najlepšie vyzerá Zábava Weeklyročná komiksová strana

Zatiaľ čo princezná by bola klasickou voľbou, nie je to jediná postava s a Hviezdne vojny pripojenie na jej užší zoznam. Chastain povedala, že sa tiež bude chcieť obliekať Hra o tróny‘s Brienne of Tarth (Gwendoline Christie zobrazuje meč bojovník na show HBO a hrá v Stormtrooper v Star Wars: Force Awakens). Existuje však jedna vec, ktorá ju drží: “Nie som moc vysoká, takže by to mohlo byť problém,” povedala. “Ja by som sa musel nosiť ako chvosty alebo niečo, pretože je to dosť zlé.”

súvisiace: Hviezdne vojny Hosted Mega Comic-Con Panel – získali sme všetky podrobnosti

SÚVISIACE VIDEA: Musíte sa pozerať na Star Wars: The Force Awakens Teaser teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 42 =

map